Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřeny pacient

Ani já nemám moc dobré zkušenosti. V dětství mi nepřišel na nemoc perthes. A ani dnes s nim nejsem spokojená, přišla jsem k němu s bolestmi v kříži, z rentgenu nic nepoznal, tak mi řekl,že jsem jen přetížená z práce, napsal mi prášky na bolest a naschledanou. Bolesti pretrvávali, udelal m opich a bylo to jeste horší, nakonec me vyhodil z ordinace s tím, že si mam zajít jinam, že to už pro něj není. Dojela jsem si do Tábora na nervové oddelení a co nezjistili 2 výhřezy plotýnek.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

F
Ověřeny pacient

K panu Komárkovi jsem přišel s bolestí lýtkového svalu, noha byla oteklá a občas i brněla. Úraz nebyl žádný, po prohmatání, došel k závěru, že to bude něco svalového a poslal mě na rentgen, který samozřejmě nic neukázal, Měl jsem tedy být 14 dnů v klidu. Moc jsem mu nevěřil a zajel jsem tedy ještě do Písku, kde mi po prvním pohledu řekli podezření na trombozu a poslali mě na sonograf, který sraženinu potvrdil. Jsem rád, že sem panu Komárkovi neuvěřil, protože kdo ví kam by se ta sraženina mohla za těch 14 urvat...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

F
Ověřeny pacient

Velmi příjemný a ochotný lékař.Pečlivě a pozorně vyslechl mé problémy a vyšetřil mě.Udělal na mě svým přístupem velmi dobrý dojem.Jsem nad míru spokojen.

J
Ověřeny pacient

Když už pomlouvám tak se podepíšu. tak mi vy NEGATIVOVE příjdete stupidní a asi si i vymýšlíte.
Uvědomte si že Mudr. Komárek je jedinej ortoped v tomto institutu. A taky věřim že prd bylo. Já osobně
s modřínama k doktorovi nechodim.

M
Ověřeny pacient

K panu Mudr Komárkovi chodím 4 roky s krční páteří, jsem velmi spokojená, taktéž operace karpálních kanálků na zápěstí ruky a chirurgické řešení natržené šlachy proběhlo k mé plné spokojenosti. Pan doktor má příjemné vystupování a stejně příjemně a mile vystupují obě sestřičky.

K
Ověřeny pacient

Pomohl mi,nespletl se v určení diagnosy,solidní jednání.

Ověřeny pacient

Příjemné vystupování, vyslechl pozorně mé problémy, pečlivě mě vyšetřil, poslal na rentgen, snímky vyhodnotil, vysvětlil příčinu potíží a prognózu do budoucna a zahájil léčení. Udělal na mě svým přístupem velmi dobrý dojem a to se týká i sestřičky. Bere střídavě do dvou ordinací, což zrychluje vyšetření, takže jsem ani dlouho nečekal, ač tam bylo dost pacientů. Jsem spokojen.

Pan doktor Komárek mě několikrát ošetřoval,většinou šití a 1 zlomenina a SUPER.A ukažte mi člověka,který je dokonalý.Žádný,co člověk to názor.Mojí mámě operoval obě kolena a je spokojená.Takže jen tak dál pane doktore.

Je vždy ochotný. Svou práci dělá zodpovědně.

J

U doktora Komárka jsem byl jen se zlomeninami a menšími úrazy.Vždy se ke mně choval slušně,vše mi náležitě popsal a vysvětlil.I sestřičky jsou usměvavé a milé.Pokud bude třeba,určitě půjdu znovu do jeho ordinace.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti