Interní ordinace
Husova 1205, Přeštice

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Interní ordinace Jiný

Takoví lékaři, jako je pan Brunát se hned tak nevidí. Ochotný i jeho žena, dělá víc než by měl.. Jsme mu za to moc vděčni, že k němu chodíme. Rodina Císařova

Umístění: Interní ordinace Jiný

Velmi precizní lékař, profesionál ve svém oboru. Celková komunikativnost s pacientem je famózní, léčba, kterou pán doktor doporučí je účinná. Je třeba poukázat i na personál ordinace pana doktora, který je vždy ochotný a přívětivý.

Umístění: Interní ordinace Jiný

Výborný inzernista, léčí mne i mého manžela. Přišel mi na to, na co nikdo nepřišel, jsem po operaci, děkuji mu za to a je velice příjemný i jeho manželka. Ilona a Vlasta Císařovi.

Umístění: Interní ordinace Nespecifikováné problémy se svaly a klouby

Skvělý doktor,odhalil to,co nikdo předtím,konečně někdo,kdo chce skutečně pomoci a jeho práce ho baví,navíc vše dokonale vysvětlí i pro laiky.

Pan doktor Brunát je jednička! Je velice příjemný, má milé jednání, velkou snahu pomoci a velmi empatický. Moc mi pomohl, jsem mu neskonale vděčná za to, že mě léčil i když nejsem jeho pacient. Takoví lékaři by měli být placeni zlatem. Takový přístup k pacientovi jsem ještě nikdy nezažila, pečlivě mě vyšetřil a odhalil problém, který v nejmenované nemocnici nenašli. Neznám lepšího lékaře! Mirka K.

Výborný lékař a hlavně člověk. Dokáže poradit vyslechnou jsem ráda ze k němu chodím.

Pan - MUDr. Jaroslav Brunát? - Skvěly,mohu jenom doporučit,jsem moc spokojen....Juraj Popovič Chlumčany.

Mohu pouze doporučit.Erudovaný odborník.Děkuji.

NEJ , NEJ , NEJ. Díky bohu za Něj. Hradecký Ladislav a celá jeho rodina.

Výborný lékař, přátelské jednání, vše vysvětlí, výborný diagnostit, manželovi zachránil život. Neznám lepšího internistu.