Husova 1205, Přeštice
Interní ordinace (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Umístění: Interní ordinace Nespecifikováné problémy se svaly a klouby

Skvělý doktor,odhalil to,co nikdo předtím,konečně někdo,kdo chce skutečně pomoci a jeho práce ho baví,navíc vše dokonale vysvětlí i pro laiky.

Pan doktor Brunát je jednička! Je velice příjemný, má milé jednání, velkou snahu pomoci a velmi empatický. Moc mi pomohl, jsem mu neskonale vděčná za to, že mě léčil i když nejsem jeho pacient. Takoví lékaři by měli být placeni zlatem. Takový přístup k pacientovi jsem ještě nikdy nezažila, pečlivě mě vyšetřil a odhalil problém, který v nejmenované nemocnici nenašli. Neznám lepšího lékaře! Mirka K.

Výborný lékař a hlavně člověk. Dokáže poradit vyslechnou jsem ráda ze k němu chodím.

Pan - MUDr. Jaroslav Brunát? - Skvěly,mohu jenom doporučit,jsem moc spokojen....Juraj Popovič Chlumčany.

Mohu pouze doporučit.Erudovaný odborník.Děkuji.

NEJ , NEJ , NEJ. Díky bohu za Něj. Hradecký Ladislav a celá jeho rodina.

Výborný lékař, přátelské jednání, vše vysvětlí, výborný diagnostit, manželovi zachránil život. Neznám lepšího internistu.

Velmi dobrý lékař,příjemný a ochotný.

Výborný diagnostik, důsledný, milý lékař.Zachránil mi život.Patří mu můj dík a obdiv.

Erudovaný, praktik, vše vysvětlí,pacienta neponechá v nejistotě. Lepšího internistu neznám.