Paní doktorka Vondrová-dnes již Novotná je prostě super. Nejen, že vždy pomůže a rychle vyléčí, ale je taky velmi milá, se zvířaty to umí a ceny jsou lidové! Za nás mohu s klidným svědomím doporučit.

Adres

Mikuláškovo náměstí 562/2, Brno
Ordinace (mapa)

Mě ceny nepřijdou jiné nebo možná jsem to ani nezaregistrovala, pokud je rozdíl minimální. Pořád patří k nejlevnějším lékařům v centru Brna a že už jsem jich navštívila dost, mám srovnání. Dokonce mi při objednání nějakého přípravku, šamponu atd. řekne nákupní cenu a ta cena se liší pouze pár korunami od cen v e-shopu, kde nakupuji krmivo. To se s cenami u jiných lékařů nedá srovnat. Zatím se mi nestalo, že by nás paní doktorka zvala na časté - zbytečné kontroly, které by si účtovala. To, co jsem platila u Dr. Novotné za léčbu virózy u psa (zvracení, krvavé průjmy), to jsem platila jinde 3x. Ta cena byla za hubičku a to nejsem bohatá, jsem studentka a žiju z brigády.

F

Já také nemohu souhlasit s cenami MVDr. Novotné-stejné rozhodně nejsou, jsou výrazně vyšší a byl jsem zván na časté zbytečné kontroly, za které si opět účtovala.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní doktorka Novotná (Vondrová) je skvělá, už ji navštěvuji delší dobu a vždy dokáže s kocourkovi pomoct, ke zvířátkům se chová moc hezky. Začala jsem k ní chodit také na doporučení známé, a rozhodně toho nelituji.
Opravdu jsem se za celý život s tak vstřícným, ochotným a zároveň profesionálním přístupem nesetkala.
Všem vřele doporučuji!
Lenka

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní doktorku Vondrovou jsme navštívili na doporučení s kocourem a byli jsme velmi spokojení. Má výborný přístup ke zvířatům, laskavá a profesionální zároveň. Všichni naši známí co mají zvíře ji navštěvují, všem čtenářům ji též doporučujeme!

Štěpán + Dáša

F