Jaromír Šívara, veterinář Brno

MVDr. Jaromír Šívara

Veterinář

5 názorů

Uložit


Adresa

Mikuláškovo náměstí 562/2, Brno
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
5 názorů

N
Ověřeny pacient

Mě ceny nepřijdou jiné nebo možná jsem to ani nezaregistrovala, pokud je rozdíl minimální. Pořád patří k nejlevnějším lékařům v centru Brna a že už jsem jich navštívila dost, mám srovnání. Dokonce mi při objednání nějakého přípravku, šamponu atd. řekne nákupní cenu a ta cena se liší pouze pár korunami od cen v e-shopu, kde nakupuji krmivo. To se s cenami u jiných lékařů nedá srovnat. Zatím se mi nestalo, že by nás paní doktorka zvala na časté - zbytečné kontroly, které by si účtovala. To, co jsem platila u Dr. Novotné za léčbu virózy u psa (zvracení, krvavé průjmy), to jsem platila jinde 3x. Ta cena byla za hubičku a to nejsem bohatá, jsem studentka a žiju z brigády.


F

Já také nemohu souhlasit s cenami MVDr. Novotné-stejné rozhodně nejsou, jsou výrazně vyšší a byl jsem zván na časté zbytečné kontroly, za které si opět účtovala.


N
Ověřeny pacient

Paní doktorka Vondrová-dnes již Novotná je prostě super. Nejen, že vždy pomůže a rychle vyléčí, ale je taky velmi milá, se zvířaty to umí a ceny jsou lidové! Za nás mohu s klidným svědomím doporučit.


Ověřeny pacient

Paní doktorka Novotná (Vondrová) je skvělá, už ji navštěvuji delší dobu a vždy dokáže s kocourkovi pomoct, ke zvířátkům se chová moc hezky. Začala jsem k ní chodit také na doporučení známé, a rozhodně toho nelituji.
Opravdu jsem se za celý život s tak vstřícným, ochotným a zároveň profesionálním přístupem nesetkala.
Všem vřele doporučuji!
Lenka


Ověřeny pacient

Paní doktorku Vondrovou jsme navštívili na doporučení s kocourem a byli jsme velmi spokojení. Má výborný přístup ke zvířatům, laskavá a profesionální zároveň. Všichni naši známí co mají zvíře ji navštěvují, všem čtenářům ji též doporučujeme!

Štěpán + Dáša


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti