MUDr. Jaromír Salaba

Praktický lékař, Internista Více

Hořiněves 1 adresa

Praktický lékař
Hořiněves, Hořiněves

Sem s panem doktorem hodně spokojeni není co dodat, když potřebuju tak vše napiše leky i specialistu Sehnal Tomáš

Nechci a ani nebudu zde psát, že pan doktor je nejlepší lékař na světě, ketrý sám vyléčí každého pacienta. Stačí si však přečíst ostatní příspěvky pozorně aby si objektivní člověk udělal představu o tom jací lidé jsou nespokojení.
Napíši zde jen osobní zkušenost. Pan doktor léčí mé starší rodiče a péči kterou jim věnuje hodnotím za nadstandartní . Umí s nimi lidsky pohovořit, je empatický a zamýšlí se i nad zdánlivými drobnostmi. V případě nejistoty neváhá poslat na další vyšetření. Nejen za mými rodiči, ale i za ostatními hůře pohyblivými pacienty zajíždí do jejich domovů. Svým klidným přístupem vytváří atmosféru důvěry a ne nervozity a strachu, krerý jsme znali např. u jednoho z jeho předchůdců - Mudr. Prixe. Nesetkal jsem se s žádným pochybením, ačkoliv i on je jen člověk . Každý kdo je nespokojen může dnes svobodně jít k lékaři jinému. Ale spíše by se tito lidé měli zamyslet sami nad sebou, zda vždy dodrželi rady a pokyny lékařů . A teprve potom hodit oním kamenem.

Doktor Salaba je lékař jako kterýkoli jiný. Dokáže s pacientem promluvit a pokud se dokáže pacient vyjádřit, poté i on dokáže stanovit diagnozu. Proboha je to jen člověk. Nesnažte se mu nasadit psí hlavu. Primitivní sprostosti se člověk dočká pouze od primitiva. Já s ním problémy nemám.

Dobrý den já si nemohu stěžovat :) Když člověk s panem doktorem komunikuje tak jak má a vyjadřujese na spravném místě tak je vše Oka nemohu si stěžovat s pozdravem Jaroslav Jeník mladší :)

Pan doktor Salaba je bývalý policejní lékař. Neschopný.

Pan doktor Salaba je velmi kvalitní lékař,velmi dobře léčí,poradí,co k nám přišel,začaly v čekárně fronty,s každým promluví vyslechne.Jeho předchůdce měl ordinaci neustále prázdnou,s kažým byl brzo hotov ale lékař byl také dobrý.Pan doktor Salaba se věnuje každému pacientovi důkladně.

Tohle není doktor,ale hovado!!!Jak něco takového muže léčit lidí!!!K němu bych nedala ani zvíře,neboť bych věděla,že už se živé nevrátí.Už s tím koukejte paní starostko něco dělat!!!A ,,panu doktorovi" bych doporučila jít dělat na patologii,tam se snad nedá nic zkurvit.I když u něj člověk nikdy neví!!!

Pan doktor není sám schopný rozeznat diagnozu a nikoho nepošle na specializované pracoviště do Hradce Králové.Já jsem 1.12. po operaci žlučníku poté co mi pan doktor 26.11. dal léky na bolest s tím že to bude slinivka.Teď právě už týden leží v Žamberku v léčebně s tuberkulozou můj bratranec který začal marodit v LISTOPADU a žádného vyšetření se nedočkal.A spousta dalších případů.HRŮZA