Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Poliklinika Žamberk Jiný

Dnes se již málokdy setkáte s tak milým a vstřícným přístupem, jaký má pan doktor Pokálený i jeho sestřička. Byla jsem v jeho ordinaci poprvé se svým tatínkem, oba nás v klidu a beze spěchu vyslechl, důkladně vyšetřil, vše nám vysvětlil a snažil se nám pomoci. S tatínkem jsme se shodli, že jsme se cítili, jako bychom byli příbuzní pana doktora a návštěva v jeho ordinací byla pro nás zpříjemněním celého dopoledne. Moc panu doktorovi i jeho sestřičce děkujeme .

Umístění: Poliklinika Žamberk Jiný

Pana doktora jsme navštívili kvůli tomu, že dceru již několikátý den bolelo ucho. Termín sjednaný po telefonu byl dodržen, čekali jsme maximálně 5 minut. Pan doktor dceru šetrně prohlédl, naordinoval kapky, vše velmi podrobně vysvětlil. Pan doktor i sestřička jsou velmi milí, ohleduplní a profesionální - mohu jen doporučit !

Dobrý den, dá se říci,že je to náš rodinný lékař. Téměř 25.let léčí mých šest dětí se záněty středního ucha. Vždy je ochotný pomoct a poradit a konzultuji s ním bolavá ouška i ze zahraničí. Výborná je i sestřička ... ;-) Má moji plnou důvěru. Eva Krejsová Jablonné

U dcery nepoznal že ji prasklo ucho,podruhy jsem se s ním setkala v nemocnici to naštěstí napodruhe už poznal ale mla jsem strach že budu volat i jineho doktora

V mládí mi léčil několikero zánětů středního ucha. Rozpoznal mi i vážnou mononukleózu, na kterou jiný lékař nepřišel, čímž mi "zachránil" minimálně játra. Léčí celou naši rodinu, ochoten i dojet za pacientem, skvělý přístup.

lékař s velkým L. Dcera byla u pana doktora s mandlí on ji operoval dcerce tekla krev z nosu a on tam byl každou čtvrt hodinu se na ní podívat.pak byla na sále znova a Zdenička stále Vzpomíná.Dík

Je moc dobrej a vždy mi pomohl.

Pan doktor mi léčil chronický zánět msndlí, nakonec mi je v Ústí nad Orlicí vytrhly, také mi léčil zánět středního ucha a vždy mi moc pomohl. Když jsem měla problém vzal mě i bez doporučení OL. Je to prostě jednička.

pana doktora znám od nešťastného zánětu středního ucha a je to jednička moc dobrý a doporučuji