28. října 205, Ostrava
Odborný lékař alergologie (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Chodím k paní doktorce asi 3 roky a za poslední rok mi přijde nepříjemná, stále stejná diagnóza, žádné zlepšení....hledám jinou lékařku/lékaře

Paní doktorka mě léčí již spoustu let, každou konzultací se někam posouváme, přemýšlí nad mou medikací, vždy dobře napasuje a najde léky skoro vdy bez doplatku. Vřele doporučuji. Jemná, profesionální dáma.

Já si nemůžu na paní doktorku stěžovat, na mě byla vždy příjemná a slušná. Co se týče její profese nemůžu hodnotit, neboť k ní docházím krátce.

Paní doktorka je velmi příjemná a hodná. Všem ji vřele doporučuji.

Na kazde kontrole stejna diagnoza uz nekolik let, zadny pokrok, nepusobi profesionalne.

Velmi dobrá lékařka,ochotna vždy pomoci.

Paní doktorka je velice příjemná a pečlivá. Vřele doporučuji!

Velmi příjemná paní doktorka,dobrá lékařka, doporučuji

Příjemná k pacientům, pečlivá.

Vynikající lékařka,léčí "celého člověka". Mojí matce objevila a léčí řadu vážných
problémů, které její praktický lékař neodhalil nebo bagatelizoval.

Paní doktorka je velmi příjemná a hodná. Všem ji vřele doporučuji.

Velmi dobrá lékařka,ochotna vždy pomoci.

Paní doktorka je velice příjemná a pečlivá. Vřele doporučuji!

Velmi příjemná paní doktorka,dobrá lékařka, doporučuji

Příjemná k pacientům, pečlivá.

problémů, které její praktický lékař neodhalil nebo bagatelizoval.