Jiřího z Poděbrad 140, Hrušovany u Brna
F.I.M.E.s.r.o.

Zobrazit ostatní neurologů v okolí

Umístění: F.I.M.E.s.r.o. Bolesti hlavy 24let

S Pani Doktorkou jsem velmi spokojena vyslechla me poradne vysetrila dokonce ultrazvukem mi nasla uzlik na prave tepne poslala na CT mozku a EEg a endokrinologii.jeste nemam vse vysetreni ale na CT mi nasli Arachnoidalni cistu na prave strane .a uz to ze jsem se tolik let doprosovala lekaru aby me te bolesti zbavili me Vyslechla pani doktorka a verim ze te bolesti me zbavi Pani Doktorko Ze Srdce Vam Moc Dekuji Za To Co Pro Me Delate Vase Pacientka Romana Knedlova :-)

Umístění: F.I.M.E.s.r.o.

Paní doktorka Štoplová je velmi ochotná, milá, ale hlavně pečlivá a profesionální. Vzhledem k její dlouholeté praxi v této odbornosti bylo vyšetření důkladné a kompletní, včetně zajištění vyšetření na dalších zdravotních pracovištích v krátkém časovém období, díky čemuž zjistila a odhalila příčinu mých letitých potíží a bolestí (kterou dosud žádný jiný lékař nebyl schopen objevit a diagnostikovat). Pro mě je jednou z nejlepších lékařů vůbec a rozhodně ji s čistým svědomím mohu všem vřele doporučit.
Daniel K.

Q
Umístění: F.I.M.E.s.r.o.

Paní doktorce po odborné stránce jen a jen pochvala.V jednání a přístupu k pacientovi paní doktorka patří k těm nejlepším lékařům se kterými jsem se setkal.

Odmítla ošetřit onkologického pacienta s neurologickými problémy . Jednání arogantní . Stížnost podána na pojišťovnu

Budu stručná , paní doktorka mi vůbec nesedla po lidské stránce bezcitná ,bez možnosti komunikace .

mam štesti že jsem pacientkou mudr ŠTOPLOVE.je vynikajici jak po odborne tak lidske strance

velmi neprijemna pani doktorka, chovani povysene vuci pacientovi, bez zajmu o nalezeni reseni jen snaha prehodit zodpovednost na jine oddeleni. Nedoporucuji.

K paní dokrorce Štopové chodím asi od roku 2006. Podařilo se jí mirény,co se mi rozvinuly po operaci srdce držet v přijatelných mezích,na odblokování páteře mi přepsala rehabilitace i se jí podařilo částečně rozhýbat 2 prsty pravé ruky,na kterých je mám od karpálního tunelu obrnu.
Jedná věcně,profesionálně a nikdy jsem neměl pocit,že bych se svými problémy obtěžoval. Mohu jo než jen dopuručit.

Já si na paní doktorku nemůžu stěžovat, mám dlouhodobé problémy s páteří,předcházející neuroložka se mě neobtěžovala poslat ani na další vyšetření.. Ano na první pohled studený čumák je, ale po odobrné stránce si nemohu stěžovat.

velice spatny pristup,arogantni,namyslena NIKOMU NEDOPORUCUJI JA SAM ODCHAZIM JINAM!