MUDr. Jarmila Lejsková

Praktický lékař Více

Pěnčín 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
č.d. 31, Pěnčín

Jde o moji prakt.lékařku, pokud nemusím, také k lékaři nechodím (to je celkem normální), ale pokud jsem měla nějaké zdravotní problémy, vždy mi pomohla a má velmi dobrý lidský přístup k pacientům. Navíc je vidět, že se snaží o zlepšování vybavení ordinace, např. přístroj na stanovení Quicka je velkým přínosem.
Některé příspěvky jsou zde na hodně "nízké" úrovni, myslí-li někdo, že srdce je v hrudníku nalevo, měl by si zopakovat přírodopis sedmé třídy základní školy - srdce je v mezihrudí a - světe, div se - některé svody EKG se opravdu přikládají na pravou stranu hrudníku. Tachykardie se píše s Y...
S paní doktorkou i sestřičkou jsem velmi spokojena, tuto ordinaci mohu jen doporučit.
AS

pokud jste se nesetkal s lepším lékařem tak to je docela smutné. Paní doktorku nesoudím, ale když nemusím tak tam raději nechodím udělá více škody než užitku a mimochodem od kdy se EKG dává na pravou stranu co není srdce. Udělali ze mě totálního kardiaka s velkou tachikardií... opravdu ne (moje srdíčko je v naprostým pořádku)

Ti co zde píšou negativ na pí. Lejskovou jsou dle mého názoru, soudě hlavně podle toho, jak to píšou / pravop. chyby apod. / přinejmenším pěkný ucha, ta doktorka je fajn, nesetkal jsem se zatím s lepším lékařem tzv. 1. linie.

základní vyšetření provede a na odborné Vás pošle, její jednání s pacientami je velmi dobrý

Je to moje lékařka, mám s ní dobré zkušennosti, bohužel se lékař nemůže zavděčit všem, ale její lidský přístup mi vyhovovuje a už mi mnohokrát pomohla, doufám, že se ke mně přidají i další spokojení pacienti.