MUDr. Jarmila Hoftová

Pediatr Více

Velké Popovice 1 adresa

Sam. ordinace PL - pro děti a dorost
Husova 198, Velké Popovice

Paní doktorku si nemůžu vynachválit,mám u ní obě své dcery a vždy dokázala pomoct a profesionálně poradit i v noci když jsem nezbytně potřebovala.Nesouhlasím s rodiči kteří tvrdí že nemá cit k rodičům a její chování je poněkud chladné,já ani mé děti si jí nemůžeme vynachválit.Za naší celou rodinu mohu jen doporučit a poděkovat za všechno co pro nás dělá

Jsem velmi spokojená, velmi pečlivá paní doktorka. Mám u ní 2 dcery od narození ( teď 15 a 13 ) a nemohu jinak než chválit.

Pani doktorka je skvela a profesionalni. Co se tyce sestry, je pravda, ze jsem z ni dost nervozni. Ale clovek by si mel hlavne vazit dobre zdravotni pece, ta atmosfera je az na druhem miste.

Výborná paní doktorka i sestřička. Obě mají pochopení pro začínající maminku a k naší Aničce jsou velice vstřícné a milé. Umí si poradit. Děkuji :)

Paní doktorka je velmi milá, vždy nám ve všem vyšla vstříc a pomohla, při problémech i po ordinačních hodinách. Svou práci dělá výborně, je SKVĚLÝ pediatr! Sestřička je na nás také vždy příjemná a milá. Mockrát jim oběma děkujeme!

Vždy profesionální přístup, mockrát pomohla našemu dítěti. Doporučuji.
Nemáme nejmenší výhrady!!!!!!!!!!!!

Chtěla bych přispět k vašemu hodnocení a připomínkám k paní doktorce.Znám ji mnoho let a věřte, že ani v osobním životě není vysmátá.Přistupuje totiž k životu i své profesi vážně a zodpovědně.To ale neznamená, že je necitlivá.Každý její malý pacient jí velmi leží na srdci, přemýšlí o něm i mimo ordinaci a zajímá se především o jeho zdraví.Rozhodně náznak úsměvu, o kterém píšete není vůbec ironický a neupřímný.Hodnocení některých z vás,zvláště anonymů, vyplývá z nedostatečné znalosti psychologie.Někdy naletíme na sladké úsměvy, ale co se za nimi skrývá, to už nevíme.Profesionalitu a starostlivost o malé svěřence hodnotím velmi vysoko!Má své děti ráda,záleží jí na nich a pediatrii nešla studovat z jiného důvovodu.Každý neumí dávat na odiv své city.

Pro mne je rozhodující,že mám zdravé,vždy dobře léčené a dobře očkované dítě.Profesionální a naprosto zodpovědný přístup paní doktorky je vidět v jejich naprosto spolehlivých rozhodnutí.Oproti předchozí lékařce v Praze je o několik řádů výše.Sestra je také přísná profesionálka,ale mají obě dvě ohromný zájem o zdraví dětí.To je důležité pro pacienty.Jsem moc spokojená.

Přeji dobrý den, vidím, že se diskuse konečně trošku pohnula a tak i já, která dosud hlavně jen četla ,přidávám své písemné hodnocení.
Plně souhlasím s příspěvkem, kdy chování paní MUDr. Hoftové ovlivnila nynější sestra, její chování je opravdu chladné a bez výrazu. Tedy výraz stále stejný v nadhledu a ironii.
Určitě je také profesionální, ale bohužel tam cit k rodičům a dětem schází!!!!!
Paní doktora byla s minulou sestřičkou zcela jiná, byla bych moc pro, kdyby se tam ta naše původní sestřička vrátila a ordinace zazářila znovu osobní pohodou a vlídností.

Profesionálka po všech stránkách.