MUDr. Jarmila Hoftová

Pediatr Více

Velké Popovice 1 adresa

16 názor

Adresa

Sam. ordinace PL - pro děti a dorost
Husova 198, Velké Popovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

16 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřený profil

Paní doktorku si nemůžu vynachválit,mám u ní obě své dcery a vždy dokázala pomoct a profesionálně poradit i v noci když jsem nezbytně potřebovala.Nesouhlasím s rodiči kteří tvrdí že nemá cit k rodičům a její chování je poněkud chladné,já ani mé děti si jí nemůžeme vynachválit.Za naší celou rodinu mohu jen doporučit a poděkovat za všechno co pro nás dělá

K
Ověřený profil

Jsem velmi spokojená, velmi pečlivá paní doktorka. Mám u ní 2 dcery od narození ( teď 15 a 13 ) a nemohu jinak než chválit.

Pani doktorka je skvela a profesionalni. Co se tyce sestry, je pravda, ze jsem z ni dost nervozni. Ale clovek by si mel hlavne vazit dobre zdravotni pece, ta atmosfera je az na druhem miste.


Výborná paní doktorka i sestřička. Obě mají pochopení pro začínající maminku a k naší Aničce jsou velice vstřícné a milé. Umí si poradit. Děkuji :)


Paní doktorka je velmi milá, vždy nám ve všem vyšla vstříc a pomohla, při problémech i po ordinačních hodinách. Svou práci dělá výborně, je SKVĚLÝ pediatr! Sestřička je na nás také vždy příjemná a milá. Mockrát jim oběma děkujeme!


K

Vždy profesionální přístup, mockrát pomohla našemu dítěti. Doporučuji.
Nemáme nejmenší výhrady!!!!!!!!!!!!


H

Chtěla bych přispět k vašemu hodnocení a připomínkám k paní doktorce.Znám ji mnoho let a věřte, že ani v osobním životě není vysmátá.Přistupuje totiž k životu i své profesi vážně a zodpovědně.To ale neznamená, že je necitlivá.Každý její malý pacient jí velmi leží na srdci, přemýšlí o něm i mimo ordinaci a zajímá se především o jeho zdraví.Rozhodně náznak úsměvu, o kterém píšete není vůbec ironický a neupřímný.Hodnocení některých z vás,zvláště anonymů, vyplývá z nedostatečné znalosti psychologie.Někdy naletíme na sladké úsměvy, ale co se za nimi skrývá, to už nevíme.Profesionalitu a starostlivost o malé svěřence hodnotím velmi vysoko!Má své děti ráda,záleží jí na nich a pediatrii nešla studovat z jiného důvovodu.Každý neumí dávat na odiv své city.


J

Pro mne je rozhodující,že mám zdravé,vždy dobře léčené a dobře očkované dítě.Profesionální a naprosto zodpovědný přístup paní doktorky je vidět v jejich naprosto spolehlivých rozhodnutí.Oproti předchozí lékařce v Praze je o několik řádů výše.Sestra je také přísná profesionálka,ale mají obě dvě ohromný zájem o zdraví dětí.To je důležité pro pacienty.Jsem moc spokojená.


P

Přeji dobrý den, vidím, že se diskuse konečně trošku pohnula a tak i já, která dosud hlavně jen četla ,přidávám své písemné hodnocení.
Plně souhlasím s příspěvkem, kdy chování paní MUDr. Hoftové ovlivnila nynější sestra, její chování je opravdu chladné a bez výrazu. Tedy výraz stále stejný v nadhledu a ironii.
Určitě je také profesionální, ale bohužel tam cit k rodičům a dětem schází!!!!!
Paní doktora byla s minulou sestřičkou zcela jiná, byla bych moc pro, kdyby se tam ta naše původní sestřička vrátila a ordinace zazářila znovu osobní pohodou a vlídností.


P

Profesionálka po všech stránkách.


Došlo k chybě, zkuste to znovu