Malinovského náměstí 324, Slavkov u Brna
Praktický lékař pro děti a dorost (mapa)

paní doktorka mi byla doporučena kamarádkou už před lety,a musím říct,že lepší snad nikde ani není..hluboce smekám,protože takovýchto lékařek je velice málo :)

K paní doktorce jsem také chodila jako dítě a teď tam chodím se svým synem. Je opravdu velmi milá, pozorná, pečlivá. Všechny klady už tu byly napsány.
Jen se zastanu ohledně čekání- zavolat a domluvit si prevenci je možné. Na prevenci má paní dr.v současné době i vyhraněné hodiny, ale právě že je často nerespektují rodiče nemocných dětí a chodí v době, která je určena pro prevenci- neberu nutné případy, to je samozřejmé, (chápu i pracující, sama jsem na tom stejně, ale pokud nemohu dopoledne určené pro nemocné, pak zavolám a zeptám se, zda se mohu zastavit v době určené pro prevenci- pokud je to nutné).
I po telefonu se vždy setkám s ochotnou radou jak od sestry tak od paní doktorky.
Jsem ráda když je maličký zdravý, ale k paní doktorce Flodrové nemám nikdy strach jít a vždy ji ráda vidím i se sestřičkou.

Marie Láníčková

K paní doktorce jsem chodila sama jako dítě a pamatuji si bezmeznou důvěru, kterou jsem k ní měla. Proto když se mi narodilo mrně, neváhala jsem s výběrem ošetřujícího lékaře i pro něj.
Nejenže je neuvěřitelně lidská a milá, ale poradí i s dlouhým seznamem dotazů, nikdy ve vás nezanechá pocit, že ji jimi, nebo čímkoliv jiným, obtěžujete. O děti se stará s nehranným zájmem, věnuje vám tolik času, kolik potřebujete, s čímž je tedy spojené možné čekání v čekárně, které je ale všeobecně s lékaři neodmyslytelné, takže to v žádném případě jako problém nevidím; navíc my tady nikdy nečekali déle než čtvrt hodiny. Paní doktorka je holt profík, člověk na správném místě.

Všechny zdravim,ja mam dve male deti,2roky a 3roky...přistup a odbornost naprosto skvela,velmi mila..vždy vyšla vstřic,ve všem poradila...nikdy me neodbyla...nikdy jsem nemela pocit,že obtežuji..ba naopak...v čekárne se čeká nekdy déle..ale proč asi..venuje se detem a problemu.Vřele doporučuji.

K paní doktorce chodíme již půl roků a zatím jsme velmi spokojení. Paní doktorka je vždy milá a ochotná se vším poradit. Při narození nedonošeného syna nás dokonce navštívila doma. Velmi oceňuji také vymezené hodiny pro prevenci. Když jsme s miminkem měli potíže, vzala nás po telefonické domluvě bokem, abychom nemuseli do čekárny mezi nemocné děti.Naprostá spokojenost a vřele doporučuji.

Chodíme k ní s malým zatím jen pár měsíců, ale musím kladně ohodnotit, že je velmi milá, k dětem jemná, ochotná vše vysvětlit - a to třeba i několikrát. Sestřička taky v pohodě. Paní doktorka zbytečně nestraší, je ochotná objednat nás, nečekáme většinou dlouho. Celkově jsem zatím moc spokojená.

K paní doktorce chodíme s malým asi půl roku a je opravdu skvělá. S takovým příjemným odborným přístupem, ochotou vše vysvětlit, poradit atd..jsem se zatím ještě nesetkal.

K paní doktorce s dětmi chodím už 9 let a nemohla jsem vybrat lepe. Jen je škoda, že není i pro dospělé, protože bych k ní hned taky chodila :-)

Paní doktorka je nejlepší! Jsem ráda, že chodíme právě k ní a nevyměnila bych ji za žádnou jinou paní doktorku :-)

Jsem velmi spoojená.Vždy mi dobře poradila a když něco bylo přijela za malým až k nám domů.