Praktický lékař stomatolog
Bezručova 300, Bohumín

Je to tak 14 let co jsem byla naposled u této paní doktorky "stomatolog" Trhala mi zub, ještě teď mám z toho zážitku trauma. Píchla mi injekci na umrtvení, už to bolelo jako blázen, tvář mi potom natekla tak, že jsem vypadala jak "z ústavu" týden nemocenská a teploty asi 39. Už nikdy v životě bych k ní nešla ani kdyby mi za to platili zlatem.

Kdyz jsem k pani doktorce prisla poprve vzala me ihned,to musi nechat.Ale jeden zub mi lecila skoro 6mesicu,chodila jsem k ni co 14dni pokazde vrtala a vlozkova,nakonec jakoze je umrtveny.Zacal bolet znovu sice nechapu jak mrtvy zub muze bolet,ale je to tak.Nasla jsem si ji zubarku a ta me prohledla a rekla,ze k tomu mam jeste dalsi dva kazy.Takze pokud chcete prijit o zuby tak bezte k p.Stalove

Dobrý den, k paní doktorce jsem chodila dlouhá léta, nebyl problém. Až poslední dobou mě začaly zuby bolet a řešením bylo trhání, tak jsem vyhledala novou zubařku a také jsem se zděsila, kolik zubů potřebuje opravit po dvou měsících od poslední kontroly u doktorky Stalové, kde bylo vše v pořádku. Stav přímo katastrofální, teď mě čeká půlroční léčba. Tak chci jen varovat další pacienty, aby se taky nedivili......

Jestli nechcete přijít o své zuby, rozhodně nedoporučuji tuhle "zubařku" navštívit.Nejen, že čekací doba je šílená(neobjednaní tam čekáním stráví tak čtyři hodiny, objednaní kolem hodiny), ale taky odbornost vyprchala.Nechala mi udělat 3 zlaté korunky, z toho dvě vypadly, naštěstí jsem našla jinou paní zubařku, která se ted snaží napravit všechny způsobené škody.Zlatou korunku mi nasazovala na zkažený zub apod...Hodně jsem se bála po zkušenostech s touhle doktorkou navštívit jiného zubaře a jsem hrozně moc ráda že jsem jiného zubaře našla.K paní doktorce Stálové už nikdy !!

Navštěvuji paní doktorku již skoro 20 let a se zubama nemám problém.Když na mne pracuje vždy upozorní kdy to zabolí,dá se kdykoli objednat i telefonicky. Opravila mi špatně provedené plomby nezdařené jiných zubních praktikantů. Pravda,jako každá žena má své mouchy,čekací doby jsou trošku delší,ale i neobjednaného klienta mne přijala. Po svých zkušenostech bych neměnil.