Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Bezručova 300, Bohumín
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient

Je to tak 14 let co jsem byla naposled u této paní doktorky "stomatolog" Trhala mi zub, ještě teď mám z toho zážitku trauma. Píchla mi injekci na umrtvení, už to bolelo jako blázen, tvář mi potom natekla tak, že jsem vypadala jak "z ústavu" týden nemocenská a teploty asi 39. Už nikdy v životě bych k ní nešla ani kdyby mi za to platili zlatem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

L
Ověřeny pacient

Kdyz jsem k pani doktorce prisla poprve vzala me ihned,to musi nechat.Ale jeden zub mi lecila skoro 6mesicu,chodila jsem k ni co 14dni pokazde vrtala a vlozkova,nakonec jakoze je umrtveny.Zacal bolet znovu sice nechapu jak mrtvy zub muze bolet,ale je to tak.Nasla jsem si ji zubarku a ta me prohledla a rekla,ze k tomu mam jeste dalsi dva kazy.Takze pokud chcete prijit o zuby tak bezte k p.Stalove

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

E
Ověřeny pacient

Dobrý den, k paní doktorce jsem chodila dlouhá léta, nebyl problém. Až poslední dobou mě začaly zuby bolet a řešením bylo trhání, tak jsem vyhledala novou zubařku a také jsem se zděsila, kolik zubů potřebuje opravit po dvou měsících od poslední kontroly u doktorky Stalové, kde bylo vše v pořádku. Stav přímo katastrofální, teď mě čeká půlroční léčba. Tak chci jen varovat další pacienty, aby se taky nedivili......

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K
Ověřeny pacient

Jestli nechcete přijít o své zuby, rozhodně nedoporučuji tuhle "zubařku" navštívit.Nejen, že čekací doba je šílená(neobjednaní tam čekáním stráví tak čtyři hodiny, objednaní kolem hodiny), ale taky odbornost vyprchala.Nechala mi udělat 3 zlaté korunky, z toho dvě vypadly, naštěstí jsem našla jinou paní zubařku, která se ted snaží napravit všechny způsobené škody.Zlatou korunku mi nasazovala na zkažený zub apod...Hodně jsem se bála po zkušenostech s touhle doktorkou navštívit jiného zubaře a jsem hrozně moc ráda že jsem jiného zubaře našla.K paní doktorce Stálové už nikdy !!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Navštěvuji paní doktorku již skoro 20 let a se zubama nemám problém.Když na mne pracuje vždy upozorní kdy to zabolí,dá se kdykoli objednat i telefonicky. Opravila mi špatně provedené plomby nezdařené jiných zubních praktikantů. Pravda,jako každá žena má své mouchy,čekací doby jsou trošku delší,ale i neobjednaného klienta mne přijala. Po svých zkušenostech bych neměnil.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti