Praktický lékař pro děti a dorost
Šumavská 17, Šumperk

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

V rámci možností jsem ráda že mi sestřička vyhověla a předepsala nam jiní termín na očkování. Akorát mi ne napsala mi čtyřměsíční prohlídku

Ž
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Skvělá paní doktorka i sestřička. Dobrá organizace, vybavená ordinace. Paní doktorka bez otalrni odesílá na vyšetření ke specialistům. Přístup k dětem i k rodičům na jedničku. Moc díky a vřele doporučuji.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Úžasná paní doktorka!!!! Vřele doporučuji! Paní doktorka je opravdový znalec, je skvělá! Moc děkuji za Vaši péči.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Vyšetření

Včera jsme byli na pohotovosti Šumperk
Ordinovala MUDr Zelená
Vyšetřovala 3 měsíční dceru
Nepoznala zánět obou uší !!! Dnes ráno zánět praskl a vytekl !! Včera uši kontrolovala a nic nepoznala , řekla nám ať ji necháme vyplakat!! Paní doktorka ať jde do důchodu!! Když to neumí .

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Lituji dne, kdy jsem k této lékařce svoje dítě zaregistrovala. Z počátku se paní doktorka jevila velice solidě. Po přestěhování jsem se dozvěděla od nynější lékařky, že má moje dítě v kartě napsané, že jsem odmítla podávat Vigantol. Vigantol mi paní doktorka předepsala a užívaly jsme přesně podle pokynů. Dodnes nechápu, co to má znamenat. Neříkám, že je to vyloženě špatná lékařka, ale doporučuji občas nahlédnout do karty, aby vás potom nečekalo stejně nepříjemné překvapení, jako mě.

Za mě výborný přístup k dětem i ke mě jako k rodiči. Skvělá lékařka, v každé situaco poradila.
Za mě mohu jen doporučit!!!

Možná na první pohled pro někoho přísná, ale skvělý lékař a diagnostik. Zatím jsem velmi spokojená a doporučuji.

U

co si pamatuji hrozná...nepříjemná ve všech ohledech

Velmi nepříjemná paní doktorka...

Výborná lékařka , má skvělý přístup k dětem. Doporučuji všem.