Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Dodatek k hodnocení z 19.8. 2010

Samozřejmě doporučuji,došlo k překlepu,nebo co.

Velmi pečlivá a vnímavá paní doktorka, do důsledku pátrající po příčině potíží, ochotná, velmi lidská a komunikativní, vstřícná k pacientovi. Děkuji jí za vzornou péči a odtranění mých potíží.

U paní doktorky Tomáškové na mě padl pocit, jestli jsem opravdu u lékaře, byla na vyjukaného syna příjemná, hodná, citlivá a všechno mu vysvětlovala. Musím říct, že s tím jsem se ještě nesetkala. Je vidět, že svoji práci dělá ráda a že jí rozumí. Sestřička je trošku ráznější a řekla bych, že se s paní doktorkou skvěle doplňují.

Moc hodná a trpělivá i k neposlušnému pacientu.

paní Tomášková, je opravdu výborný lékař, a hlavně výborný člověk. Pro mne je nejdůležitější, že umí poradit a je na děti moc milá, a trpělivá.

Nenechá nic náhodě, naslouchá pacientovi, vše s ním důkladně probere a věří mu. Je to velká odbornice s dlouholetou praxí!!!