nejlepší sestřička na oddělení šestinedělí,vždy usměvavá, pomáhala s kojením, vždy si věděla rady a hodně nám pomohla když jsme bojovali s nalitýma prsama a přikládáním

Nemocniční 20, Ostrava
Městská nemocnice Ostrava (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 2 Více

úžasná sestřička na šestinedělí na Fifejdách, věnovala se nám celou noc, když jsem měla nalitá prsa a nevěděla si rady..pomáhala hodně i s kojením a i ve 2h v noci s úsměvem na tváři a pochopením.

hodně nám pomohla po porodu s kojením a péčí o Lukáška, také sým laskavým přístupem.děkujeme. M.N.

tato porodní asistentka má skvělý lidský i odborný přístup,skvěle se o nás starala po celou dobu pobytu na poporodním oddělení..díky!

Dokonalá péče, vždy si ví rady...

Dokonalá péče, vždy si ví rady...