Sam. ord. lékaře spec. - ORL
Vodní Valy 646, Litomyšl

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ORL Jiný

Silně nedoporučuji tuto paní doktorku. V rámci zachování fyzického i psychického zdraví si najděte jiného lékaře v oblasti ORL.
Žádná míra empatie, arogantní, zlá a hrubá k dítěti. Evidentně silně vyhořelá.
Neprofesionální přístup.
Nikdy více!!!!

Nejhorší doktorka kterou jsme kdy mohli potkat do dneška se mrzím,že jsem nepodala trestné oznámení za zanedbání péče mého syna.Už je to mnoho let,ale nedá se zapomenout co jsem kvůli ní prožila když byli synovi 3 roky a já čekala své druhé miminko. Paní doktorka když jsme přijeli s bolestía horečkou nám píchla jedno ucho a nedala nám nic.Syn do druhého dne 40 opěta brečel jeli jsme k ní opět ona mu píchla obě uši a opět bez léků a zase jsme měli celou noc horečky jeli jsme znovu paní doktorka mu ucho čistila apamatuji že řikala,že něco nemáa opět nas poslala s nedočištěným ouškem domu....rano už jsem volala dětské,žese mi to nelíbía a ona mi řekla at dojedeme k ní po přijezdu Honzik měl teplotu opět 39 ona volala Štaskovéa ta ji potvrdila,že to ucho se ji nepodařilo vyčistita stejně nas poslala domu. Po chvili volala zpět doktorce at tam přijedeme noa my jelia ona synovi píchla obě uši a poslala nas domu bez antibiotik opět. Ale naše doktorka se pojistila nelíbilo se ji to a poslala nás do špitálu tam ho přijali všechny testy byli špatnéa hodnoty vysoké syn měl streptokoka pneumonii ,který zpusobuje otravu krve a zápal plic. dostal konskou dávku antibiotik a 14dni jsme byli v nemocnici i s mimi v břišku.Po přichodu domu jsme si donesli všichni z nemocnice chřipku všichni lehli a já s mimi nesměla nic jen paralen,ale měla jsem bolesti hlavy už jsem nevydržela a jela do Mýta na nosní,když mě doktorka viděla jak trpím píchla mi dutiny a když viděla co jsem tam měla takto poslala na rozbor s tím,že jsem si užila já a mimi jsme dostali hodně silná antibiotika a chodila jsem na punkce. No a se synem jsem od te doby jezdila po operacich,protože nasledkem péče Štastkovéa její nelečby neslyšel to bylo odsavání tekutiny z uší profukovaní a umístění drenážek dále trháni nosnich mandlí. Plno probrečených nocí,že vaše dítě neslyší a že mu nemůžete pomoci.Chudák kluk co si kvůli ní vytrpěl tolik bolesti,ale díky Hradeckým a Usteckým lékařům můj syn slyší)) těm děkuji. Monika

Po čištění zvukovodu jsem skončil s perforací bubínku na pohotovosti v SY nemocnici.Této ordinaci se příště obloukem vyhnu i kdybych mě týden chodit se zalehlým uchem.
Naopak oceňuji práci na pohotovosti.

Tomáš Večeře

já mohu paní doktorku jen doporučit. Vždy ochotná a milá. Když jsem u ní byla poprvé hned po porodu se zánětem středního ucha, poznala, že není v pořádku víc věcí. Poznala, že mám trombózu a zařídila návštěvu v nemocnici. Ještě jednou děkuji.

Uznávám,že paní doktorka může mnoho lidí iritovat, já osobně mám s ní ty nejlepší zkušenosti. Poznala i mou krevní chorobu a zařídila mi léčení. K synům se také nechovala špatně. Já jsem s ní spokojená.

Nemyslím si, že by paní doktorka neuměla jednat s dětmi. Mám syna, dost neposedného, nikdy se však nestalo, že by na něho zvýšila hlas. Před veškerým vyšetřením mu vysvětlí, co bude dělat, aby se nebál. Sestřička je také milá. Obě se chovají přívětivě jak ke mně, jako k dospělému, tak i k mému synovi. Nemůžu si tedy stěžovat vůbec na nic.

v pohode pristup ochota a dukladna

Na posledni prohlidce jsem nebyla spokojena s pristupem pani doktorky a vcera ,kdyz jsem potrebovala akutne vysetrit a vse jsem kvuli tomu zrusila,tak ona si klidne napise na dvere,ze nevysetruje.koho by to nenastvalo.....asi se obratim jinde,i za cenu dojizdeni.

Nepříjemná a jak ž tu bylo receno arogantni a neumí se chovat k dětem, ale vlastne i k dospelým..

Nejhorší přístup s jakým jsem se kdy setkali, hodnotí věci které jí nepřísluší a kterým nerozumí. Necitlivá, arogantní. Nemocný člověk odchází v ještě horším psychickém stavu.Tato zkušenost se bohužel opakovala už po druhé.