ORL-sluchadla s.r.o.
Sladkovského 505, Pardubice

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: ORL-sluchadla s.r.o. Jiný

Skvělá paní doktorka - SUPER přístup ke mně jako k pacientovi.

Umístění: ORL-sluchadla s.r.o. Jiný

Bohužel, potom co tatínek byl nečekaně hospitalizován, návštěvu lékaře musel zrušit. Sluchadla měl již zhotovena, měl i jít pro ně. A termín objednání mu dala lékařka až za 2měsíce. Pro starého člověka, který neslyší, je tudíž vyřazen ze společnosti, je to ukrutně dlouhá doba. Takhle se jedná se starým člověkem. Dcera tatínka

Umístění: ORL-sluchadla s.r.o. Jiný

Nejhodnější, nejempatičtější, nejlidštější, a k tomu odbornice na své místě, velmi ochotná pomoct. Asi jsem se ještě nikdy nesetkala s příjemnějším lékařem.

Umístění: ORL-sluchadla s.r.o. Jiný

Paní doktorka a zdravotní sestra jsou jedny z nejlepších odbornic na svém místě. Paní doktorka je velmi milá ochotná a vždy se snaží maximálně pomoci a vždy s lidským přístupem. Všem doporučuji tuto ordinaci.

Umístění: ORL-sluchadla s.r.o. Jiný

Děkuji p. doktorce touto cestou za její péči.Cením si její pomoci i když sem nemohla přijít do ordinace.Velké díky Helena Hostinská.

Umístění: ORL-sluchadla s.r.o. Jiný

Úžasná paní doktorka, je moc hodná a empatická. Pokud to jde snaží se pacientovi max vyjít vstříc. Pokaždé mě i tatínkovi pomohla a mohu jen vřele doporučit. Kéž by byli takoví všichni lékaři.

Paní doktorka s velmi lidským přístupem a snahou svým pacientům vždy maximálně pomoci. Kéž by všechny lékařky byly jako ona. Rozhodně doporučuji.