Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Svisle 2, Přerov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

17 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřený profil

Porovnám-li vlastní předchozí zkušenost s pediatry a vyprávění kamarádek s celkovým přístupem paní Doktorky Šlechtové, pak by zasloužila medaili. A nejen zlatou, ta by pro ni byla málo... Doktorka dětských srdcí i dušiček, moc pozitivní a milý člověk a úžasný specialista - asi nemám už co více dodat. Jen to, že jí moc DĚKUJI za to, že mi dcerku vzala pod svá ochranná křídla. ;o)

S
Ověřený profil

Nemuzeme mit lepsi pani doktorku a stejne tak i sestricku:-)Pani doktorka je velmi mila, ochotna, citliva a hlavene skvela pani doktorka a nase 2 deti ji miluji a kdykoliv doma reknem, ze jdeme za pani doktorkou, tak uz se strasne moc tesi.:-)Diky Bohu za tak tak skvelou pani doktorku..:-)

M
Ověřený profil

nejhodnejsi pani doktorka moje deti ji miluji a radi k ni chodi i sestricka je moc hodna a vstricna


B
Ověřený profil

Paní doktorko!
Díky, že jste!!!!!


byli jsme u pani doktorky s dcerkou, kdyz zastupovala nasi pani doktorku a byli jsme velmi mile prekvapeni pristupem jak p.doktorky, tak sestricky - opravdu se nam venovaly, p. doktorka si s malou povidala, hrala a pritom vysetrovala - je to opravdu skvela lekarka!
sim


Paní doktorka a setricka Renatka jsou naprosto uzasne jak profesionalne,tak i lidsky.Mame doma 2 male chlapecky a lepsi pani doktorku ani sestricku jsme mit nemohli...


Ověřený profil

Když jsem četla všechna ta hodnocení,musím jen souhlasit.Paní doktorka Šlechtová a sestřička Renatka jsou hvězdy ve svém oboru.


Nedá mi to abych se nepřipojila ke kladným hodnocemím k paní doktorce a samozdřejmě i sestřičky,jsou sehraná dovjce s usměvem na tváři a ochotou pomoci:-)


Ověřený profil

K této paní doktorce chodíme s naším Maxulkou a jsme velice spokojení, paní doktorka je milá, hodná, vždy pomůže a všechno důkladně vysvětlí. Místo ordinace má jednu velkou hračkárnu a děti se tam rozhodně nenudí. Je k nim pozorná a vstřícná k rodičům. My jsme moc a moc spokojení a rádi, že máme takovouhle doktorku.


velmi empatická


Došlo k chybě, zkuste to znovu