Adresa

Hodonín
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
14 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Nemoc

K paní doktorce chodím já i se synem (9 let). Pečlivě vyšetří,poté vysvětlí a poté doporučí léčbu. Pokaždé pomohla mě a především synovi,který ji má velmi rád.Paní doktorku doporučuji na ????%. Sestřička si mého syna pamatuje,on ji také, a nejen v ordinaci. Což je moc pěkné.


J
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Paní doktorka mi vždycky pomohla, ať už se zánětem dutin nebo při problémech s ušima. Můžu ji s čistým svědomím doporučit.


L
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Hrozně příjemná paní doktorka. Šla jsem k ní se zánětem dutin, který se mi pořád vracel už několik let, a dneska jsem konečně zdravá. Dřív jsem chodila k jiné paní doktorce, ale její léčba nikam nevedla. Určitě můžu doporučit.


H

Paní doktorka je svědomitá a příjemná, již dlouho jsem se nesetkala s tak lidským přístupem.


Paní Ochotná je velmi poctivá lékařka. Hodně mi pomohla a s radostí ji doporučuji svým známým. Zvlášť v dnešní době, kdy není jednoduché sehnat schopného doktora. Rozhodně bych se neváhala s případným problémem na ni znovu obrátit


Paní doktorka je přijemná, ochotná a milá, zvláště na děti. Chodíme k ní již dlouho celá rodina a vždy nám pomohla, hlavně vyléčila, určitě doporučuji.
Sedláčková


Jedna z mála dnešních lékařů či lékařek, která se snaží pacientovi pomoci bez ohledu na to,zda má z toho prospěch, body či bonusy nebo pokutu od pojišťovny. Je přímá, férová k pacientovi, poctivá v práci. Pokud si není jistá nebo nemá vhodné vybavení, okamžitě posílá k dalším specialistům! To se dnes běžně nestává, každý honí body pro sebe co nejdéle.Mou rodinu zbavila noční můry, když jistý lékař z Kyjova diagnostikoval mé matce vážnou chorobu uší, která je údajně dědičná a my dcery ji zcela jistě podědíme taky. Předepsal drahé léky se spoustou vedlejších účinků. Mudr. Ochotná po vyšetření provedla naprosto běžný zákrok, vyloučila chorobu a léky doporučila vyhodit. Matka je zdráva, slyší velmi dobře a my dcery klidně spíme, neboť vyvrátila dědičnou hluchotu. Doporučuji tuto lékařku!!!


Ověřeny pacient

Paní doktorka není vůbec odborník,navíc mě u ní vadí silně arogantní a nepříjemná sestra. NEDOPORUČUJI !!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Dobrá. Doporučuji.


K
Ověřeny pacient

Určitě bych doporučila, je příjemná, dovede vše vysvětlit, už víckrát mi pomohla..


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti