Adresa

Boženy Němcové 9, Blansko
Psychiatrická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
10 názorů

M
Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Je velmi dobrá lékařka. Pomůže při problému a dokáže opravdu pomoci a odhadnout diagnózu. Má ale neúměrně velikou klientelu a jede již trošku podle šablony, jak se citite?dobře...hmmm co nového...,pár minutek , prášky...a naschledanou. Škoda, kdyby měla na pacienty vice času, byla by vynikajicí lekařka.
Také otřesne podminky v čekárně, která je dohromady s gynekologii, vůbec žádne soukromi a anonymita.
Sestra hodně nervózni, někdy velice vzteklá, potom, zase v pohodě. Je toho na ni moc.L
Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Obdivuji trpělivost a ochotu paní doktorky pacienta vyslechnout a hledat vhodnou kombinací léků na deprese.Tech splinu,co musí vyslechnout za celou pracovní dobu.Rovnez sestřička je velmi milá a ochotná.


Ověřeny pacient

Vynikající lékařka, která mi moc pomohla. Nasadila mi dobrou medikaci, která mi neskutečně pomohla. Příjemná, ochotná.Odbornice na svém místě. Doporučuji.


D
Ověřeny pacient

Setřička je neochotná a podrážděná (možná slabé slovo). Paní doktorka příjemná během vyšetření, jakmile jsem chtěl napsat zprávu pro pojišťovnu, velmi neochotná a zprávu mi samozřejmě nenapsala, prý si mám najít soudního znalce, že paní doktorka takové věci nedělá a kam by přišla kdyby to po ní každý chtěl. NEDOPORUČUJI.


M
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím už řadu let a přes mou těžkou depresi se vždy snaží najít dobrou léčbu. Vyslechne mě, přidá názor a také mě doporučila k psycholožce na terapie, což mi moc pomáhá. Nikdy dlouho nečekám, jsem maximálně spokojena.


E
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Mohu ji všem doporučit.


Paní doktorka je velmi ochotná, vstřícná. Vždy se na vše poptá, do ničeho netlačí, je pozorná a milá.
Sestřička působí na první dojem formou ,,úderníka", ale kdo ji pozná blíže, ví, že je skvělá a moc hodná.
Doporučuji.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je výborná a nikdy nečekám i bez objednání déle než 20minut.Sestřička je také velmi ochotná.Doporučuji!!!!!


W

Nedoporučuji. Podrzela si me jako pacienta co nejdele jen aby měla bodíky a lepsi vyplatu pres pojistovnu. Odmitnutim bych riskoval ustavni lecbu jak mi rekla. NEDOPORUCUJI!!!


M

Paní doktorku mohu doporučit, protože s ní mám opravdu dobré zkušenosti. A těch pár známých, kteří k ní taky občas chodí, jsou s ní také spokojeni. Protože využívám středeční ordinační doby do 16:30h, nikdy zde nečekám déle než 15 minut.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti