Vynikající lékařka, která mi moc pomohla. Nasadila mi dobrou medikaci, která mi neskutečně pomohla. Příjemná, ochotná.Odbornice na svém místě. Doporučuji.

Boženy Němcové 9, Blansko
Psychiatrická ambulance (mapa)

Setřička je neochotná a podrážděná (možná slabé slovo). Paní doktorka příjemná během vyšetření, jakmile jsem chtěl napsat zprávu pro pojišťovnu, velmi neochotná a zprávu mi samozřejmě nenapsala, prý si mám najít soudního znalce, že paní doktorka takové věci nedělá a kam by přišla kdyby to po ní každý chtěl. NEDOPORUČUJI.

K paní doktorce chodím už řadu let a přes mou těžkou depresi se vždy snaží najít dobrou léčbu. Vyslechne mě, přidá názor a také mě doporučila k psycholožce na terapie, což mi moc pomáhá. Nikdy dlouho nečekám, jsem maximálně spokojena.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Mohu ji všem doporučit.

Paní doktorka je velmi ochotná, vstřícná. Vždy se na vše poptá, do ničeho netlačí, je pozorná a milá.
Sestřička působí na první dojem formou ,,úderníka", ale kdo ji pozná blíže, ví, že je skvělá a moc hodná.
Doporučuji.

Paní doktorka je výborná a nikdy nečekám i bez objednání déle než 20minut.Sestřička je také velmi ochotná.Doporučuji!!!!!

W

Nedoporučuji. Podrzela si me jako pacienta co nejdele jen aby měla bodíky a lepsi vyplatu pres pojistovnu. Odmitnutim bych riskoval ustavni lecbu jak mi rekla. NEDOPORUCUJI!!!

Paní doktorku mohu doporučit, protože s ní mám opravdu dobré zkušenosti. A těch pár známých, kteří k ní taky občas chodí, jsou s ní také spokojeni. Protože využívám středeční ordinační doby do 16:30h, nikdy zde nečekám déle než 15 minut.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Mohu ji všem doporučit.

Doporučuji.

W