Říčany u Prahy

Oční ordinace
Husova 800, Votice

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Říčany u Prahy Oční vyšetření

Ráda bych pochválila paní doktorku Mrázkovou za její profesionální přístup a za to jak je milá, příjemná jak k dospělým, tak k dětem. Naše děti se tak moc těší až půjdou na kontrolu...Což se nám běžně nestává. Takže za nás velká spokojenost!

U paní doktorky jsem byla s několikatýdenním synem. Byla velmi milá, profesionální a přitom zdravě nad věcí. Skutečně doporučuji.

byl jsem několikrát u pani doktorky Mrázkové a myslím se sestřičkou tvoří výbornou dvojici.Příjemné vystupování,vždy poradí,pomůže po odboprné stránce výborná.Mohu všem doporučit

Velice příjemná paní doktorka i sestřička. Vždy ochotní vyjít vám vstříc. Doporučuji.

Skvělá paní doktorka,poradí a pomůže.I výborný přístup sestřičky,malé čekání prostě vše v pohodě.

Pani doktorku doporučuji vřele, byla jsem tam se synem a je prostě úžasná, vše vysvětlí a provede veškerá odborná vyšetření, takových doktorů je dnes málo, ještě jednou děkuji

Pani doktorku znám již dlouho,již několikrát jsem u ní byla vyšetřena a vždy jsem byla maximálně spokojena . Je výborná.

Milá pani doktorka s lidským přístupem k pacientovi, vždy ochotná pomoci.Jsem velmi spokojen.

Paní doktorka je skvělý diaknostik.Pomohla mému synovi,když mu bylo necelých 6 měsíců.Lékař před ní měl na vše čas,ale paní doktorka náš problém rozpoznala a vyléčila.Všem jí mohu DOPORUČIT !!!Je velmi milá,příjemná osůbka