Ambulance otorinolaryngologie
K Náklí 510, Týnec nad Sázavou

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Za paní doktorkou jsem šel s tržnou ranou na nose a i s tímto problémem mi pomohla, ačkoli to byl zákrok spíše chirurgický. Kdykoli, když jsem nastydlý, nechodím ke svému obvodnímu felčarovi, ale k paní doktorce, jelikož mi vždy pomůže. Oceňuji zejména vstřícnost a přátelské jednání! Prostě odbornice na svém místě se všeobecným přehledem i v ostatních oborech!

MUDr Mravcová je nejlepší doktorka přes uši :)...je moc ochotná a příjemná..Doporučuji všem..vždy pomůže

příjemná chytrá ochotná

Mudr Mravcová je dobrý chirurg.Děkuji za úspěšně provedenou operaci.

Nejlepší doktorka.

Již od začátku paní doktorce důvěřuji,má dcera měla již od 2měsíce časté zněty středouší,loni nastoupila do první třídy a stonala už každých 14dní,pořád jsem odkládala operaci nosní mandle,ale už nebylo jiného řešení,vyzkoušela jsem snad vše,paní doktorka je v Týnci necelý rok,ale je to hotový anděl,na tympánu se zjistilo,že už malá neslyší,paní doktorka mé dceři odoperovala nosní mandle a dala ji do oušek trubičky,má dcera slyší a je to půl roku a nestonala,měla jen 2dny rýmu a bez teplot a zánětu oušek,moc ji za vše děkuji,je to ta nejlepší lékařka a moc ji v místě bydliště každý chválí,moc rodinám pomohla