Jana Mlčochová, pediatr Lukov

MUDr. Jana Mlčochová

Uložit

Pediatr Více

4 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Hradská 1, Lukov
Privátní lékařka pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M

100% jak medicínský,tak lidský přístup,jsme velmi spokojeni,a všem maminkám moc moc doporučujeme.Jsme rádi,že je to náš pediatr.

Příjemná, šikovná. U mých dětí zatím vše vyřešila dobře, vše se snaží rodičům vysvětlit. V prvním příspěvku je psáno o její nerozhodnosti, ale v pozici pediatra je měřena "dvojím metrem" - na jedné straně zavedené postupy k dané diagnoze (často dětem nepříjemné), na straně druhé vyplašení (někdy až hysteričtí) rodiče. Neplánují od této lékařky přejít jinam. P.U.

P

Pani dr- Mlcochova je sice velmi prijemna zena,ale jako lekarka velmi nerozhodna,vse konzultuje ze sestrickou,nerada pry deti trapi odbery,radsi rocnimu diteti napise 11 antibiotika za 10 mesicu,pote tvrdi ze imunita je v poradku.Po odchodu od teto dr. zjistena u jine lekarky porucha imunity,chudokrevnost... Znam vice takovich pripadu!!! pokud vase dite patri mezi bezne nemocne,tak to ustoji,pokud ne,jsou vetsinou problemy!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M

S Paní doktorkou Mlčochovou jsme maximálně spokojeni. Dle mého názoru je to skvělá a milá paní na svém místě. Perfektní přístup k dětem. Všem doporučuji. Nemám k ní jedinou výhradu. Vždy nám pomohla a podržela i v těžkým situacích.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti