Praktický lékař pro děti a dorost
Tyršova 21, Nový Jičín

S paní doktorkou Machovskou jsem velice spokojená. Chodila jsem k ní já, teď chodím se svou dcerkou. Je úžasná a to, že nás posílá při vážnějších nemocech na další a další vyšetření, vidím jako plus. Nechce nic nechat náhodě, a toho si vážím. S dětmi to umí krásně a když mluví se mnou, přestane se usmívat jen proto, že se mi snaží vše vysvětlit. Je to osoba na správném místě a lepšího pediatra určitě neseženu už nikdy. Děkujeme.

Léčí moje děti a jsem velice spokojená.

Paní doktorka je perfektní, docházela jsem k ní já a teď k ní chodím se svou dcerou. Kdykoliv je nějaký problém, paní doktorka je velmi ochotná i mimo svou ordinační dobu. Je jí vždy možné zavolat, ochotně poradí. Nic nepodcení. Jsem maximálně spokojena.

Mé zkušenosti s paní doktorkou jsou jen ty nejlepší. A to jsem k ní docházela já a nyní i mí dva synové. Nikdy nás neodbyla, naopak i mimo ordinační hodiny jsme mohli příjít. Je k dispozici v podstatě kdykoliv, vždy je na telefonu. Má vstřícný přístup a pokud příjdeme na vyšetření snaží se pro nás udělat maximum.

Bohužel i já mám s Dr. Machovskou špatné zkušenosti. Téměř nikdy jsem jí neviděla usmát se, být vstřícná, milá, navíc jsem jí nikdy pořádně nerozuměla co říká, protože huhňá. Vždy jsem k ní šla s obavami, co nás zase čeká...Když při jedné nemoci syna pořád hnala po všemožných vyšetřeních,namísto,aby jej vyšetřila pořádně sama,např.rozbor krve,ani neudělala, a napsala mu do karty,že je obtížně vyšetřitelný, tak jsem přešla s dětmi k nové lékařce, kde jsem max.spokojená.
Podle mě není paní Dr. k dětem vhodná!!!
Na doporučení jiných maminek, že když jí i sestřičce donesu nějaký prezent, v podobě kávičky, bonboniérky či čokolády, že pak uvidím tu změnu v chování...1x jsem to zkusila, a skutečně, paní Dr. se chovala o 100% jinak. Toto ovšem není řešení a za tuto cenu by takto zdravotnictví a ochota lékaře neměla vypadat. Téměř pokaždé měla na stole nějaké prezenty od jiných rodičů.
Už jsme sice pryč, ale věřte, že tyto "zážitky" s ní, ve mě dlouho zůstanou.

návštěva u této dr. na pohotovosti NJ nemocnice = děs a hrůza. Dítě ani neprohlédla a okamžitě prohlásila, že má angínu (měla vysoké horečky), pak na ni otevřela okno, vynadala nám, že jsme jí moc oblékli (rifle, punčošky, triko a mikina) prostě jsme nevěřili vlastním očím.
naše pediatrička o den později nestačila věřit svým očím a bohužel nám potvrdila, že dr. machovská každé dítě odlifruje s dg. angína.... škoda, pediatr by měl s dětmi umět pracovat

Nejlepší doktorka,co jsem kdy měla...od mala jsem k ní chodila do mých 18 let.Velmi doporučuji...

Také souhlasím s názorem, že na cizí není moc příjemná... Několikrát jsme u ní byli se synem, když měl náš pan doktor dovolenou a připadali jsme si s manželem jako blázni... Nebyla jsem s ní spokojená.

Paní doktorku Janu Machovskou mi doporučila lékařka, která byla mojí dětskou lékařkou od narození až do dvaceti. Když se dceruška narodila, paní doktorka přišla k nám. Nestačila jsem se divit. Jen jsem mlčela a poslouchala. Moje dceruška je naštěstí zdravé děťátko, ale když máme problém, dr. Machovská je vždy na telefonu, v ordinaci je velmi příjemná, vstřícná, a chápu, že když ta moje milovaná princezna nechce otevřít pusinku, ona si musí najít metodu, jak se do krčku podívat. A já jsem za to vděčná.Její rady si beru vždy k srdci. Nikdy jsem nevěřila jiné, než klasické léčbě. Zkusila jsem homeopatika a vím, že fungují. Teď jsme si vybrali nemoci za celé tři roky. Okamžitě udělala potřebné vyšetření, poslala nás na odborné vyšetření a sama mi volala, jak je naší princezně. Sestřička, která je u paní doktorky, je také skvělá. Maminky, pokud jsou vaše děti pro vás dar, který je ze všech nejvzácnější, tato dáma to pozná!
K negativním reakcím jen jedna věta. Nikdo nen dokonalý, raději deset zbytečných vyšetření, než jedno ukvapené rozhodnutí. My jsme spokojeni a můžeme doporučit s plnou odpověndostí.
Michálkovi, Nový Jičín

neunam lepsi pani doktorku...uz jsem vystridala vice pediatru..ale tahle je nelepsiii...vzdycky je tak mila...a nemam s ni zadne problemy...uz k ni chodi me sestry a a sestrenice...a vsichni jsou spokojeni...jen tak daaal