Endokrinologická ambulance
Sadová 1596/33, Blansko

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Umístění: Endokrinologická ambulance Jiný

Pani doktorka je lehce arogantni. Volala jsem, ze zpravu od praktika donesu osobne, bylo mi to schvaleno. Nasledne jsem tam sla, dr povedela, ze uz papir ma a mezi dvermi mi neprijemne rekla "Na lecbu to neni". Nedala mi prostor a zabouchla dvere.

Umístění: Endokrinologická ambulance Jiný

Už nikdy více.. Chodila jsem k paní doktorce spoustu let a nikdy.. Opravdu nikdy se nezminila kolik škody může šž nadělat. Žádné varování, že musím změnit léky kdybych plánovala těhotenství. Podle toho to take dopadlo. V podstatě mi pořád jen psala recepty.. Ničeho jiného jsem se nikdy nedočkala.

CHodím k paní doktorce asi dva roky a numužu si ji vynachvalit i sestřičku.Ta když bere krev tak ot om ani nevím.

Paní doktorka je velice hodná a citlivá ke svým pacientům. Každého zaujme i svým skromným chováním.

Paní doktorka je velmi vstřícná a odpovědná. Chodím k ní už téměř 7 let a jsem velmi spokojená. Doporučuji.

Nejsem příliš spokojená s přístupem paní doktorky, je velice tvrdá a nekompromisní, nemám z ní dobrý pocit, vždy se bojím, když k ním mám jít, zvažuji přestup k jinému endokrinologovi.