17. listopadu 1790/5, Ostrava
Fakultní nemocnice Ostrava (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 2 Více

paní doktora je velice milá a příjemná.Je to dobrý odborník, konečně jsem našla alergologa, který neexperimentuje s léky stylem" zkusíme tohle a uvidíme.." ale ví co pacient potřebuje a co mu pomůže.

Jsem u paní doktorky už 2 roky a jsem s ní opravdu hodně spokojený.

trochu svérázná, ale od té doby co k ní chodím, se můj stav hodně zlepšil

Paní doktorka je skvěla alergoložka. Každý alergik, který se k ní dostane, může si gratulovat. Jsem u ní od roku cca 2003 a vděčím ji za nesrovnatelně lepší kvalitu života, než předchozí beznadějné návštěvy dalších specialistů. Opravdu doporučuji! P.S. Sestřička je taky mooc fajn :o)

Jsem u paní doktorky už 2 roky a jsem s ní opravdu hodně spokojený.

trochu svérázná, ale od té doby co k ní chodím, se můj stav hodně zlepšil