Umístění: Ordinace Jiný

Jen kladné zkušenosti. Byla jsem u ní,jako dítě,a teď k ní chodí moje děti. Neměnila bych,je to skvělá paní doktorka.

Dobrý večer - paní doktorka měla v péči od malinka naše 4 děti a dále pokračuje s našimi 2 vnoučaty. Nemůžeme za celé roky říct ani popel. Naprosto jsme spokojeni s ní i sestřičkami. Jestli ty negativní ohlasy nejsou spíš reakcí na to, že si paní doktorka dovolila "maminkám" něco vyčíst, nebo je na něco upozornit. Pani doktorko - díky.

Na vyšetření neposílá a zanedbává tím zdravotní stav dětí.

Dobrá doktorka, vysvětlí, netresuje zbytečně, ochotná, poradí.

Přidávám se k ostatním velmi kladným názorům. Ordinaci vždy navštěvujeme bez stresu, odcházíme spokojení. Paní doktorka se sestřičkou tvoří supr profi tým a mohu jen a jen doporučit.

Je to příjemná paní doktorka i sestička, máz z nich vždy dobrý pocit a děti také. Nestresuje mně ničím, dobře poradí, mám ji ráda.

Paní doktorka je velice zodpovědná, příjemná, vždycky ochotná,100% jí věřím.

K paní doktorce jsem chodila jako malá holka a byla to (z pohledu dítěte) nejlepší paní doktorka!!! A až jednou budu mít malého prcka, tak se k ní určitě zaregistrujeme...

kvalitní lékařka s perfektním přístupem

velice zkušená odbornice z perfektním přístupem k dětem