Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Husovo náměstí 16, Písek
Ordinace lékaře spec.dermatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3

Obecné skóre
11 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace lékaře spec.dermatologa Jiný

Velmi pozitivní zkušenost. I když jsme s manželkou přišli s problémem, který v našich končinách není mezi lékaři známý (manželka je cizinka), paní doktorka se zajímala, dohledávala si informace a pak nám pomohla se zajištěním léčiv, které nejsou v ČR registrované. Děkujeme.


K
Ověřeny pacient

Za mě rozhodně nedoporučuji. Snažila jsem se paní doktorce problém od počátku vysvětlit. Paní doktorka na mě koukala, jako bych si vymýšlela, protože jsem v danou chvíli problém neměla. Dělaly se mi fleky po nohách a pak zase zmizely. Po jednom fleku hluboká rána, na kterou mi dala tekutý obvaz a tím se vše o 100 % ještě zhoršilo. Po navštívení jiného dermatologa jsem zjistila, že to už byl vřídek. Následovala okamžitá léčba, která trvala přes měsíc a půl. Zbytečně mi zbyla ošklivá jizva.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Nedoporučuji atopikům chodit k této paní doktorce. Začala jsem k ní chodit s atopickým ekzémem a rvala do mě celou dobu jen kortikoidové masti, nikdy mě nevyšetřila, rovnou předepisovala kortikoidy. Avšak všude je známé, že se nemohou používat dlouhodobě. Rvala je do mě třičtvrtě roku až u mě vyvolala periorální dermatitidu. Když zjistila, že mám dermatitidu,opět mi předepsala kortikoidy a nějaká antibiotika. Nedalo mi to a tak jsem začala hledat na internetu léčbu perorální dermatitidy. Všude byla psáno, že první co musíte udělat je vysadit kortikoidy. Doktorka mi je opět předepsala. Ten den jsem si řekla dost a přešla k jiné paní do ktorce, která mě léčí pomocí bylin a přírodních mastí. Neudělejte stejnou chybu jako já. Léčba této dermatitidy trvá třeba 3 měsíce a může se toto onemocnění vracet.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Navzdory negativním komentářům zde, tak já mám dobrou zkušenost s paní doktorkou i sestřičkou. Sestřička milá a ochotná poradit i pomoci. Doktorka sice na první pohled vypadá možná nesympaticky nebo přísně, ale po chvíli se ukáže jako dobrý odobrník a je ochotná vyslechnout a pomoci a občas i hodí fajn vtip :-)) Mně osobně pomohla a nejlepší je, že skoro všude na kožním musí být člověk objednán předem a čeká třeba i měsíc než ho vemou...zde nemusí, když nechce speciální zákrok... je sice dobré zavolat předem, ale když přijdete i bez toho, tak vás vemou v pohodě i bez doporučení prak. lékaře :-)


A
Ověřeny pacient

Paní doktorka hned po ránu velmi nepříjemná, byli jsme s dcerou - 1,5 roku. Skoro se na ni ani nepodívala, ale tón měla velmi arogantní. Nemít skoro slzy v očích a moci něco říct, asi by si něco vyslechla o prosefionálním přístupu. Toto bylo naposledy, co jsem ji navštívila. Ikdybych měla jet s dcerou do jiného města, udělám to. Měla by se ve svém věku zamyslet a stydět, jak neurvale se chová k pacientům.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Odmítla mi napsat žádanku na odstranění pihy, která se mi začala zvětšovat. Jiný kožař mě poslal do nemocnice, tam mi ji vyndali, dle histologie se jednalo melanom, naštěstí však zachycený, vyléčil jsem se.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

S přístupem lékařky nejsem spokojena. Můj problém zhodnotila s výrazem, co si jako vůbec myslím, že je to porucha imunity. Ale okamžitě obrátila svůj přístup, jakmile jsem si chtěla nechat za 400 kč vyšetřit pihy a hned mi navrhla za 1000 bezpolestné vyříznutí. Přístup byl hned pozitivnější a vlídnější.


Řeže laserem znamýnka,takže nemám žádný jizvy. Musela jsem si na to připlatit.


Nejsem si jistý, zda hodnotíte stejnou doktorku. Protože to co tu čtu rozhodně neodpovídá skutečnosti. K doktorce jsem chodil ještě když byla primářka v písecké nemocnici a chodím k ní dodnes i s dítětem. Velmi mi pomohla s dítětem, které má atopický exém. To, že se nepodbízí pacientům jako dělají dnes zubaři, ještě neznamená, že je špatná doktorka. Jezdím k ní z velké dálky, právě protože ví co dělá a přísná na mne byla jen, když jsem něco dělal špatně, což beru naopak za plus obzvlášť ve vztahu k dětem.


dobry den.reaguji na pana co mel pl.nestovice.u me to co u nej okamzite poznala obvodacka a u dedy pasovy opar tez okamzite poznala-a to byl teprve zacinajici.pani doktorka by asi mela znovu usednout do studenske lavice.jestli by to u ni ovsem bylo neco platny!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti