Psychiatrická ambulance

Psychiatrická ambulance
Jarošova 4, Brno

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Pani doktorku opravdu nedoporucuji. Byla neempaticka a me problemy znevazovala. Rekla mi, ze mam jen strach, sebevrazedne myslenky jsou v mem veku normalni, sebeposkozovani mam nechat a jit si radsi zabehat. Zvraceni, nejedeni, uzkosti... nic. S "mentalkami" pracovala a nejsem jako oni. Mam problemy jako vsichni moji kamaradi, jen o nich nevim, protoze mi lzou. Po rozhovoru s ni jsem byla hodne nahnuta k tomu si ublizit, protoze jsem ji jako profesionalovi verila a sama byla hodne zmatena. Nasledne jsem byla vysetrena jinou psychiatrickou. Ted mam diagnostikovanou hpo, beru antidepresiva a chodim na terapie. Sem prosim nechodte, ublizilo mi to vic, nez kdybych nikam nesla.

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Neempatická doktorka, které je člověka schopna asi po minutě odsoudit aniž by o něm něco věděla. Lepší nejít nikam než k ní. Otřesná zkušenost.

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Sice je to už starší zkušenost, přesto jsem nezapomněla. Neempaticka, nepříjemná, neochotna. Byla jsem tam jednou a stačilo. Srovnání mám, bohaté. Sem opravdu ne.

Velmi neempatická, neprofesionální. Nevyšetřila mě, nezeptala se ani na jedinou anamnestickou otázku, zato rovnou posuzuje a hodnotí od pohledu. Má pejorativní poznámky ("mentálky jsem dělala dvacet let"), naprostá absence partnerského přístupu a respektu k pacientovi. Prosím nechoďte k ní, i kdybyste si na dobrého psychiatra měli počkat půl roku. Tohle není dobrá volba, ta paní dokáže jednou větou opravdu zranit. Přístup vůbec neodpovídá tomu, co uvádí na webu ("diagnostika duševních poruch, VIP péče, maximální komfort" - Columna na Dřevařské v Brně). Je to stará škola v tom nejhorším slova smyslu.

Výborná specialistka. Opravdu lidská, přátelská, dokáže povzbudit a pomoci s problémem. Jsem rád, že k ní chodím.

s pani dochtorkou jsem spokojen , dokaže pozbudit a snaži jse pomoci.

Vždy se těším na návštěvu,která pohladí po duši a povzbudí do dalších dnů. Paní doktorka je profesionál a to s lidskou duší

Na paní doktorku nedám dopustit. Chodím k ní již skoro 10 let a díky ní jsem se zase vrátil do života. Před tím jsem jen léta živořil.
Ota

Velmi protivná doktorka.Z mé dcery udělala totálního blbce.Přitom studuje na VŠ.Všechno obrátí tak jak jí se hodí.Budu si hledat jiného psychiatra.

Arogantní a bezcitná lékařka