MUDr. Jana Hajdušková

Praktický lékař, Chirurg Více

Paskov 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
Biocel a.s.- závodní středisko, Paskov

Od doby, co jsem byla naštvaná, že moje zdravotní karta putovala po FM, uběhla nějaká doba a já musím konstatovat, že co se týká péče pana doktora o mého velmi nemocného otce, nemohu vznést jedinou výtku. O otce se stará výborně, vždy ochotně přijede, kdykoliv maminka zavolá a po tom, co jsem slyšela od známých o jiných doktorech, kteří jezdili ošetřovat jejich rodinné příslušníky, mohu říct, že pan doktor vše dělá naprosto nezištně a velmi ochotně. Kéž by se takto starali o staré a nemocné lidi všichni lékaři.
I.D.

:-)

velmi špatná dokrotka. Kvůli její špatné diagnostice mi zemřela matka. S bolestmi páteře a ruky jí posílala na nemyslné rehabilitace. Neposlala ji ani k neurologovi. v momentě, kdy matce začalo padat víčko, poslala ji k příslušným lékařům, kteří zjístili, že matka má nádor, který tlačí na nerv a proto jí záda bolí. Nádor rostl půl roku, a má matka chodila k paní Hajduškové půl roku a absolvovala nesmyslné rehabilitace. Nádor byl velice agresivní, rostl půl roku a v momentě, kdy jsme se dezvěděli, co se vlastně dějě, bylo nám řečeno, že lidé s touto diagnozou se dožívají nanejvýš 4 měsíců. Ovše to, že se jedná o zavinění doktorky nám nikdo z lékařů nechtěl jednoznačně a oficiálně potvrdit. Jen tak z očí do očí ano. ale nikdo nechtěl sepsat zprávu, aby bylo něco pro žalobu. Myslím, že paní doktorka už neordinuje, pan doktor, co je místo ní se jeví jako schopný doktor. ale paní hajdušková doktor rozhodně není.

Proti paní doktorce nemůžu říct nic špatného, jen v jednom případě nestanovila diagnozu a nechala to plavat (pravda nějak jsem se o to přestal starat). Ale pan doktor, který ji zastupuje se podle mne velmi dobrý a ochotný. Jeho mohu doporučit.

Seriózní a vstřícná.Podle mne člověk na svém místě.

Dlouhá léta již léčí k mé naprosté spokojenosti celou mou rodinu. Byla prvá, která poznala, že trpím postpolio syndromem a na tomto základě mi navrhla invalidní důchod. Díky její diagnóze jezdím již mnoho let každoročně do lázní.

Paní doktorka pracuje velmi rychle, nedochází ke vzniku front, pokud si stěžuji na cokoliv jsem odeslána k specialistům a tam se teprve setkávám s otřesným přístupem. v podstatě jsem spokojená.Léky mi předepíše sestřička.

Je to velice špatna lekařka.Jsem moc rád že jsem u ni skončil.