Dermatovenerologická ambulance

Dermatovenerologická ambulance
Svobody 220/2, Mikulov

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Dermatovenerologická ambulance Vyšetření, kosmetický zákrok

Pozitivní zkušenost. Přístup a práce paní doktorky byla profesionální a rychlá. Řádně mi vše vysvětlila, radu přidala, další schůzku domluvila.
Čekání na vyšetření nebylo zdlouhavé. Oproti jiným lékařům odbavuje pacienty přiměřeně rychle.

Těším se na další návštěvu

Umístění: Dermatovenerologická ambulance Předpis léku na atopický exém

Velmi nevhodné, povýšenecké a arogantní jednání. Navíc ambulance nedodržuje pořadí příchozích pacientů. Fundovanost lékaře nedokážu objektivně posoudit, ale dobrý pocit z vyšetření jsem neměl. Po návštěvě jsem zrušil kartu a pohledám jiného specialistu. Rozhodně nedoporučuji. Marek Dvořák

Jana Grublová

Dobrý den , pacient čekal v čekárně celkem necelých 20 minut, asi o necelých 10 minut déle, protože před ním byla vyšetřena pacientka , která se dostavila až po něm.Jako lékařka mám právo určit si pořadí pacientů.Poté co byl pacient vyšetřen měl pocit , že je kompetentní k tomu ,aby doporučoval jak si máme organizovat provoz naší ambulance i s celkem zvláštními radami, např. "očíslování židlí" .Vzhledem k tomu ,že se mi nelíbily jeho rady , doporučila jsem mu,že si bude muset najít jiného kožního lékaře. Grublová Jana

Nepříjemná, dle mého názoru nepečlivá doktorka. Pořádně se na mě ani nepodívala, reagovala poměrně arogantně a předepsaný lék mi spíš uškodil, než pomohl. Nedoporučuji.

Pečlivá,svědomitá lékařka,trpělivá,moc mi pomohla .