Adresa

Krátká 917, Tábor
Kožní ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
31 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
D
Ověřeny pacient
Umístění: Kožní ordinace Atopický ekzém dcery

Byla jsem u paní doktorky dnes s půlroční dcerkou. Konečně někdo vyslovil diagnózu atopický ekzém, kterou naše pediatrička nestanovila, byť já jsem o ní již déle přesvědčena. Poradila, jak o atopickou pokožku pečovat a jako doplněk pro mě doporučila dietu. Stejný postup a doporučení dává i klinika pro léčbu atopie v Praze, vím to díky kamarádce, jejíž syn se tam s těžkou formou AE léčí, takže paní doktorka ví, o čem mluví.


D
Ověřeny pacient
Umístění: Kožní ordinace

Velmi milá paní doktorka ,sympatická, professionální, vše vysvětlí.Sestřička hodná.Paní doktorku hodnotím jako profesionálku na svém místě. A to jak v komunikaci s pacientem, tak i diagnostikou a způsobem léčby. Můj ploblém s pletí byl rychle a úspěšně vyléčen. Naprostá spokojenost. Rozhodně doporučuji. Kéž by takových doktorů bylo vic! :)


H
Ověřeny pacient

Paní doktorka mi pomohla s ekzémem rozlezlém po celém těle. Z důvodu těhotenství nebyla možná léčba kortikoidy, nebála se alternativ v podobě homeopatie a bylinek. Velmi ochotná, vstřícná, možná i proto, že mi bylo opravdu mizerně a nešla jsem tam s prkotinou.


E
Ověřeny pacient

K paní dr.Buckové jsem přišla poté,co jiná lékařka mé déle trvající onemocnění bagatelizovala,
(respektive doporučila mastný krém-namykozu!!!!!)
Paní dr,dala příslušné léky,ale hlavně vysvětlila ,jak ošetřovat,proč k onemocnění došlo...Po půl roce došlo k vyléčení.
Poradila i v ortopedické záležitosti,kterou jiný lékař chtěl řešit chirurgicky.,Také úspěch,pochopitelně závislý na mé snaze.,nebot i nejschopnější lékař nesvede nic,když se pacient nesnaží!
Paní doktorka se chová vždy kultivovaně,jak ke mě,i našim známým,především je odborníkem ve své specializaci.Je pacienty vyhledávaná,o čemž svědčí vždy plná čekárna,i když je v okolí
více dermatologů.


P
Ověřeny pacient

Žádná negativa. Vždy vstřícná, ochotná. Nechápu ty negativní názory. Chodíme celá rodina k paní doktorce přes 10 let a jsme maximálně spokojeni. Je to odborný lékař s velkými zkušenostmi, který se neustále vzdělává.


D
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi neochotná a arogantní......měla by zaplatit sestru na plný úvazek,aby její časový skluz neodnášel pacient......a že by nám problém vyřešila to také ne......ještě,že není jediná kožní lékařka v okolí.......její péče nám už opravdu stačila....nechápu,co si někteří doktoři dovolí....jsou tu pro nás né??? ?Možná by měla paní doktorka jít do důchodu,očividně jí to už nebaví.....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

přes písemné doporučení mého obvodního lékaře, mi paní doktorka odmítla udělat kožní test, který měl odhalit příčinu mého problému s tím, že stav tohoto problému je tak velký, že to ani nemá cenu. Tato zkušenost mi opravdu stačila.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřeny pacient

Byl jsem u paní Buckové cca před rokem a něco, a ona byla první, kdo mi správně sdělil, co je můj kožní problém, který jsem tedhy řešil už několik let, zač. Doporučila mi pár přípravků k zakoupení v lékárně a ty mi skutečně pomohly. Měl jsem za to, že je to odbornice a nyní jsem se ji chystal navštívit znovu. Chtěl jsem vyhledat její telefon a narazil jsem na toto, což mě zarazilo. Čekal jsem spíše spoustu pozitivního hodnocení. Na druhou stranu je fakt, že lidé se spíše pochlubí s negativní zkušeností, než s pozitivní...


Z
Ověřeny pacient

Na paní doktorku jsem se obrátila s prosbou léčby mé maminky , které se otevřela noha .Aniž mne vyslechla , odbyla mne tím , že dva týdny neordinuje ať si najdu jiného kožního lékaře . Jelikož nebydlím v Táboře , poprosila jsem ji , jestli by mi nemohla poradit , kam se obrátit . Bylo mi sděleno , ať se LASKAVĚ podívám do seznamu , že v Táboře je pět kožních lékařů a že stejně objednací doba trvá jeden měsíc ! Než mi zabouchla dveře před nosem, sdělila mi : Máte demokracii, tak co chcete ?! Po přečtení předchozích hodnocení této paní a mé krátké zkušenosti, jsem ráda , že moje maminka nemusí zakoušet ,, léčbu " člověka , který na tomto místě a s tímto přístupem k pacientům asi nemá co dělat !!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R
Ověřeny pacient

Na pani doktorku jsem se obrátila s problémem u své 6 leté dceři.Chtěla jsem se objednat,telefon zvedla paní doktorka zeptala se co potřebuji,když jsem jí řekla že dceři diagnostikovali ne dětském "moluska" mi řekla proč jí to tam rovnou neudělali,že mi to udělá jakýkoliv dětský či chirurg a ona to vypichuje.Po mém pokusu že bych chtěla poradit že je dcera dost hysterická a plačtivá mi řekla ať si tedy v lékárně koupíme lék na Moluscum.Paní doktorka byla dost nepříjemná a tak jsem poděkovala a raději zavěsila a její telefon si vymažu i z mobilu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti