Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Krátká 917, Tábor
Kožní ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil
Umístění: Kožní ordinace Jiný

No...arogantní neskutečně. . Poslala mne na kosmetiku, že nemám ani aktivní akné. Že ji vlastně zdržuju. A ejhle. Já mám celiakii a lupénku. Naprosty nezajem! Nehledě na to,že jsem se paní doktorce svěřila i s problémem na pozadí a v podstatě mi nic není kupte si bavlněné kalhotky. A nikdo mi nepomohl. A její partnerka na kosmetickém salonu, no tak další tragedie

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

L
Umístění: Kožní ordinace Jiný

Pani doktorka je veľmi milá, ochotná, ústretová. Spolu so sestričkou tvoria skvelý tím. Rada ju doporučujem.

D
Ověřený profil
Umístění: Kožní ordinace Atopický ekzém dcery

Byla jsem u paní doktorky dnes s půlroční dcerkou. Konečně někdo vyslovil diagnózu atopický ekzém, kterou naše pediatrička nestanovila, byť já jsem o ní již déle přesvědčena. Poradila, jak o atopickou pokožku pečovat a jako doplněk pro mě doporučila dietu. Stejný postup a doporučení dává i klinika pro léčbu atopie v Praze, vím to díky kamarádce, jejíž syn se tam s těžkou formou AE léčí, takže paní doktorka ví, o čem mluví.

D
Ověřený profil
Umístění: Kožní ordinace

Velmi milá paní doktorka ,sympatická, professionální, vše vysvětlí.Sestřička hodná.Paní doktorku hodnotím jako profesionálku na svém místě. A to jak v komunikaci s pacientem, tak i diagnostikou a způsobem léčby. Můj ploblém s pletí byl rychle a úspěšně vyléčen. Naprostá spokojenost. Rozhodně doporučuji. Kéž by takových doktorů bylo vic! :)

H
Ověřený profil

Paní doktorka mi pomohla s ekzémem rozlezlém po celém těle. Z důvodu těhotenství nebyla možná léčba kortikoidy, nebála se alternativ v podobě homeopatie a bylinek. Velmi ochotná, vstřícná, možná i proto, že mi bylo opravdu mizerně a nešla jsem tam s prkotinou.

E
Ověřený profil

K paní dr.Buckové jsem přišla poté,co jiná lékařka mé déle trvající onemocnění bagatelizovala,
(respektive doporučila mastný krém-namykozu!!!!!)
Paní dr,dala příslušné léky,ale hlavně vysvětlila ,jak ošetřovat,proč k onemocnění došlo...Po půl roce došlo k vyléčení.
Poradila i v ortopedické záležitosti,kterou jiný lékař chtěl řešit chirurgicky.,Také úspěch,pochopitelně závislý na mé snaze.,nebot i nejschopnější lékař nesvede nic,když se pacient nesnaží!
Paní doktorka se chová vždy kultivovaně,jak ke mě,i našim známým,především je odborníkem ve své specializaci.Je pacienty vyhledávaná,o čemž svědčí vždy plná čekárna,i když je v okolí
více dermatologů.

P
Ověřený profil

Žádná negativa. Vždy vstřícná, ochotná. Nechápu ty negativní názory. Chodíme celá rodina k paní doktorce přes 10 let a jsme maximálně spokojeni. Je to odborný lékař s velkými zkušenostmi, který se neustále vzdělává.

D
Ověřený profil

Paní doktorka je velmi neochotná a arogantní......měla by zaplatit sestru na plný úvazek,aby její časový skluz neodnášel pacient......a že by nám problém vyřešila to také ne......ještě,že není jediná kožní lékařka v okolí.......její péče nám už opravdu stačila....nechápu,co si někteří doktoři dovolí....jsou tu pro nás né??? ?Možná by měla paní doktorka jít do důchodu,očividně jí to už nebaví.....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřený profil

přes písemné doporučení mého obvodního lékaře, mi paní doktorka odmítla udělat kožní test, který měl odhalit příčinu mého problému s tím, že stav tohoto problému je tak velký, že to ani nemá cenu. Tato zkušenost mi opravdu stačila.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

V
Ověřený profil

Byl jsem u paní Buckové cca před rokem a něco, a ona byla první, kdo mi správně sdělil, co je můj kožní problém, který jsem tedhy řešil už několik let, zač. Doporučila mi pár přípravků k zakoupení v lékárně a ty mi skutečně pomohly. Měl jsem za to, že je to odbornice a nyní jsem se ji chystal navštívit znovu. Chtěl jsem vyhledat její telefon a narazil jsem na toto, což mě zarazilo. Čekal jsem spíše spoustu pozitivního hodnocení. Na druhou stranu je fakt, že lidé se spíše pochlubí s negativní zkušeností, než s pozitivní...

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti