MUDr. Jana Bartošová

Internista Více

Veselí nad Moravou 1 adresa

Odborný lékař - internista
U polikliniky 1289, Veselí nad Moravou

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Odborný lékař - internista Jiný

Sestřička byla velmi neochotná, nepříjemná, arogantní. Doktorka, když zjistila, že nejsem jejich pacient, tak hledala důvody, proč mě nevyšetří. Zkusil jsem pana doktora ve Veselí a byl jsem mile překvapen. Přístup byl ochotný a vstřícný. Taky jsem nebyl jeho pacient.

Umístění: Odborný lékař - internista Jiný

Maminka 74 let se léčí u paní doktorky s vysokým tlakem, před deseti dny jsem ji odvezla na pohotovost s tlakem 220 na 110, pustili ji,že musí na druhý den k internistce s tím, že je potřeba změnit medikaci, paní doktorka jí nepomohla a na druhý den jsem volala mamince rychlou, tlak měla 236 na 110. V nemocnici jí tlak srazili a po dvou dnech pustili domů, tlak však opět stoupl, maminka doufala v odbornou pomoc paní doktorky Bartošové, avšak narazila na velmi neempaticke chování zdravotní sestry,která nechtěla maminku ani pustit k paní doktorce,údajně si tlak nemá měřit,má ho jenom 120 na 80, odešla z ordinace s léky na hlavu a s myšlenkou, že když je člověk starý, tak už nic nemá potřebovat a zbytečně neotravovat s nějakým vysokým tlakem. Večer jsem volala mamince rychlou, měla tlak 256 na 125,nevím, jestli by noc přežila. Taky budu jednou stará a budu potřebovat častěji lékařskou pomoc a nechtěla bych určitě zažít podobnou zkušenost,že jsem stará a nepotřebná.

Umístění: Odborný lékař - internista Jiný

Paní doktorka je ta nejempatičtější osoba na světě. Její diagnostika je bezchybná. Zachránila mi život. Dříve jsem navštěvovala jen doktory po atestaci a jde vidět její neskutečná praxe.
Negativní komentáře nechápu, asi se jedná o osobní problém.

Umístění: Odborný lékař - internista Jiný

Chtěla bych se vyjádřit k poslední návštěvě u paní MuDr. Bartošové, která se konala v tomto roce říjen/listopad 2020. Paní doktorce jsem vezla na prohlídku svou matku, která vzhledem ke změně medikace paní doktorky Bartošové skončila v nemocnici. Když jsem se dožadovala odpovědi, proč byla matce změněna medikace, když jí doposud léky na tlak vyhovovaly, bylo mi sděleno, že je bere dlouho. Nová medikace však pravděpodobně nesedla. Maminka byla odvezena rychlou do nemocnice, tam se snažili ji léky na tlak upravit a nějak dát dohromady, protože systolický tlak byl 250 a dle slov lékaře bylo štěstí, že tu vůbec jestě maminku máme! Po propuštění z nemocnice byla paní doktorka k nezastižení, a tak se kontrola odsunula. Ale mezi tím se matce opět přitížilo, a tak navštívila obvodního lékaře, podotýkám, že je také internista. Pan doktor opět léky upravil a zdálo se, že bude již vše v pořádku. Když jsme se konečně dostaly k paní doktorce Bartošové, nestačila jsem se divit...její slovník na lékařské postupy a k nám byl velmi vybíravý....např.. ....jak vás mám léčit, když si lozíte po jiných doktorech...co mě kdo bude učil léčit, já mám praxi už 30 let a nějací cucáci po atestaci mě nebudou měnit medikaci!!!! a takto bych mohla pokračovat ještě dál....Moje poslední otázka tedy byla, co dělat v případě, když se matce opět přitíží? Hrubě odpověděla, že nic, prý si tělo zvykne. Dnes je 19. 11. 2020 a matku dnes ráno opět odvezla rychlá sanitka s vysokým tlakem, pálením na prsou a trnutím jazyka, EKG se podařilo natočit až na 3. pokus, po konzultaci s nemocnicí v Brně maminku odvezli.
I kdyby se toto hodnocení dostalo jen k jednomu z pacientů paní MUDr. Bartošové, bude to dobře.
Vzhledem k tomu, že vulgarismy, které použila paní doktorka, jsem musela smazat, vypovídá jen to, že tedy chování paní doktorky bylo asi v pořádku!

Musím paní doktorce poděkovat,správnou diagnosou a léčbou mi doslova zachránila život.

X

Jako k lékařce k ní výhrady nemám, zato její sestra - katastrofa. S tak protivnou a arogantní ženskou jsem se snad ještě nesetkal. Četl jsem, že ji lidi i chválí, ale to musí být snad jen rodinní příslušníci. Já jsem byl několikrát svědkem v čekárně, jak se nechutně chová i ke starým lidem, kteří jsou někdy zmatení a potřebují třeba jen poradit nebo uklidnit, ale u ní tvrdě narazili,

hrubě nedoporučuji!!! zanedbala pravidelnou kontorolu těžce nemocného pacienta, způsobila předávkování léky, a další zdravotní komplikace, které skončily tím nejhorším možným!!!!(smrtí)

Doporučuji

supr lékařka,vždy dokáže poradit s problémem,přístup k lidem výborný,je velmi příjemná a starostlivá,všem můžu jen doporučit.a co se týče sestřičky,ta je na jedničku taky,kolikrát starší lidi,se cpou jak jejim špatně a pak tlachají před budovou

skvělá