U polikliniky 1289, Veselí nad Moravou
Odborný lékař - internista

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Musím paní doktorce poděkovat,správnou diagnosou a léčbou mi doslova zachránila život.

X

Jako k lékařce k ní výhrady nemám, zato její sestra - katastrofa. S tak protivnou a arogantní ženskou jsem se snad ještě nesetkal. Četl jsem, že ji lidi i chválí, ale to musí být snad jen rodinní příslušníci. Já jsem byl několikrát svědkem v čekárně, jak se nechutně chová i ke starým lidem, kteří jsou někdy zmatení a potřebují třeba jen poradit nebo uklidnit, ale u ní tvrdě narazili,

G

hrubě nedoporučuji!!! zanedbala pravidelnou kontorolu těžce nemocného pacienta, způsobila předávkování léky, a další zdravotní komplikace, které skončily tím nejhorším možným!!!!(smrtí)

Doporučuji

supr lékařka,vždy dokáže poradit s problémem,přístup k lidem výborný,je velmi příjemná a starostlivá,všem můžu jen doporučit.a co se týče sestřičky,ta je na jedničku taky,kolikrát starší lidi,se cpou jak jejim špatně a pak tlachají před budovou

skvělá

paní doktorka je nejlepší!!!!

Na internu chodím už mnoho let a s paní doktorkou jsem velmi spokojena souhlasím s paní Zelinkovou ale sestra je velmi náladova.To paní asi ještě nenarazila na její náladu.

U MUDr Bartošové jsem léčena už několik let. Paní doktorka je vynikající. Má příjemné vystupování, velmi dobrý přístup. Je vždy ochotná, trpělivá a vše potřebné k diagóze i léčbě vysvětlí. Mám u ní maximální péči. Děkuji. A sestra je taky OK.

U paní doktorky se léčím již osum let.Jsem s ní i s jejím léčením zcela spokojený.Mohu jenom doporučit.