Jana Baránková, pediatr Slavkov u Brna

MUDr. Jana Baránková

Pediatr Více

16 názorů

Uložit


Adresa

Tyršova 324, Slavkov u Brna
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
16 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Paní doktorka je úžasná. Chodím k ní s oběma dcerami a vždy mi na všechno odpověděla, poradila, pomohla. Za nás maximální spokojenost.


A
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

K paní doktorce jsem přešla a jsem šťastná. Syn trpěl kašlem 3 roky. Díky správné léčbě má konečně klid. Problém je vyřešen.


S
Ověřeny pacient

Dobrý den,

ráda bych se taky podělila se svou zkušeností s paní doktorkou. Můj syn byl pacientem paní doktorky od narození do 3 let věku. Paní doktorka byla sice milá, ale v medicíně má obrovské mezery.
Od dvou let jsem měla pochybnosti ohledně normálního vývoje svého syna, měl hodně špatnou komunikaci, neměl oční kontakt a byly tam i další věci, které se zcela vymykaly "normálu".
Ve 3 letech mi paní doktorka sdělila, že "on se rozmluví" - dnes má syn 5 let a má diagnostikovaný dětský autismus.
Mé obavy nebrala v úvahu a nijak to dál neřešila, ani jedno vyšetření, přešli jsme k jiné dětské lékařce a ta hned při prvním setkání se synem viděla, že tam něco nehraje, jenom krátce po citaci paní doktorky Baránkové o rozmluvení se a poslala nás hned na několik vyšetření.
Paní doktorka je sice milá, ale to prostě nestačí, když se jedná o vývoj dítěte, jak už jsem napsala výš, tak má hodně velké mezery a můj syn je toho důkazem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Co se týče péče, jsem spokojená. Děti chodí k paní doktorce rádi, vždycky dostanou nějaký ten obrázek... A myslím, že vždy je diagnóza správná. Je pravda, že někdy se čeká v čekárně docela dlouho, ale u jakého doktora se nečeká, že?.. Jen co se týče těch poplatků, tak za píchnutí očkování, které trvá půl minuty si vzít 120kč si myslím, že je taky dost nebo potvrzení do školky zvednout na 100,- je taky hodně za jedno razítko a jedno slovo. Dříve to bylo 50,-Kč, což si myslím, že stačilo. Ale kvůli tomu měnit doktorku nebudu.


K
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím s dětmi již 16 let a budu k ní chodit i nadále i když jsme se odstěhovali a dojíždíme téměř 30km. Dobrého pediatra aby člověk pohledal, paní doktorky si vážím, vždy dobře poradí a věnuje dětem péči. Co se týká čekací doby, nechápu záporné reakce, čeká se dle mých zkušeností a zkušeností maminek co chodí jinam všude, raději si počkám na dobrého pediatra než aby na úkor kvality péče lékařka mrkla na dítě, napsala léčbu atd bez pořádného vyšetření.


velmi šikovný pediatr, dokáže si získat děti


paní doktorka je milá, jako dítě jsem k ní chodila, svou dceru bych jí do péče ale nesvěřila. je dobrá doktorka pokud dítěti nic není, když je tak je problém.kromě toho nedodržuje lékařské tajemství( to mám z vklastní zkušenost)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka je velice milá, ochotná vysvětlit veškeré dotazy a nejasnosti, dle mého názoru skvělý odborník. Vždy nám pomohla řešit problém, syna bez okolků pečlivě vyšetřila.Jsem nadmíru spokojená a šťastná, že jsem našla tak skvělou lékařku pro své dítě.


K paní doktorce chodím se svými dětmi již 10 let a mám s ní jen ty nejlepší zkušenosti. Děti vždy pečlivě vyšetří a ochotně vysvětlí moje dotazy. Po odborné stránce ji plně důvěřuji.Platby nadstandartních výkonů mi zpočátku nebyly jasné, ale paní doktorka mi výši sazeb vysvětlila. A co se týče čekacích dob-u lékařů se většinou čeká a na dobrého lékaře já si počkám ráda.


N

Paní doktorka to docela přehání s cenama za svoje "výkony" za oražení potvrzení na řidičák si klidně veme 500 ani nemrkne, nemluvě o potravinářském průkazu.... Zneužívá toho, že se lidem nechce za lepším lékařem dojíždět. Např můj lékař si za řidičák a potraviňák vzal dohromady 50kč! I když jde člověk jen něco zanýst, nebo si pro něco jde čeká 2 hodiny mezi uřvanýma nemocnýma děckama atd... Navíc ceny dle "ksichtu" jsou u ní na denním pořádku. Což mám několikrát potvrzeno ze svých zkušeností i ze zkušeností mých známých. Odešla jsem od ní už v 15, jelikož se to už nedalo vydržet!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti