Odborný lékař neurologie a EMG
Rydultowská 1370, Orlová

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Jednou jsem měl možnost využít služeb pana doktora, a musím říct, že jsem byl překvapen , jak bravůrně odstranil mé zdravotní problémy a to přestože jsem před ním absolvoval několik jiných ordinací....Je to fantastický odborník a nevěříl jsem , že taková kapacita je v takovém malém městě..... je to ale fajn, že tam máte takové odborníky....

Měl jsem po uraze pateře,v nemocnici jsem ležel jak blb a nic se mnou nedělali.Jak jsem odešel na revers a začal chodit k panu Žvakovi tak po měsíci jsem byl jak znovuzrozeny.Je to dobry doktor ale ma hodně lidi a tak mu moc času nezbyva,tak je lepši k němu zajit vicekrat než jednou.

Vynikající lékař v oboru neurologie

No rád bych reagoval na příspěvek pacientky která pana dr. Žwaka nedoporučuje. Vyzdvihuje tady např. Ostravskou fakultní nemocnici. Fajn, tam jsem chodil nějakých 16 let a pro ně bylo vše v pohodě. Pak mě pan doktor Žwak doporučil do brněnské nemocnice u sv. Anny, kde mi pan dc. Brázdil oznámil, že mám na mozku jistý nádor, který mi může ve třiceti přivodit i smrt. Je mi 25! Takže tu nemocnici zas nedoporučuji já. Každý máme své zkušenosti. Ale kdyby mě doktor Žwak nedal kontakt na Brno, nemám toho moc před sebou.

Hmm, Marianne asi vám ještě nikdo neřekl, že vám po prvním zákroku bude hůř a nikdy vám nepomůže jen jeden zákrok, ale musíte docházet opakovaně. Pokud je tělo ztuhlé, málo pohyblivé a začne se rovnat, tak to vždycky bolí. To sice nevím od pana doktora Žwaka, ale od svého fyzioterapeuta, ke kterému docházím. A k panu doktorovi chodím, když už mi ani fyzioterapeut nepomůže, ale mám to k němu trochu z ruky. A je to skvělý lékař s výborným přístupem.

Martin

Velmi dobrý doktor. Chodili jsme v Bohumině a byli jsme rádi když jsme mohli k panu doktorovi Žwakovi. Moc pomohl manželovi a kdyby chodil v Bohumině panu Dr. Milbergrovi tak dnes ja v daleko horšim stavu. Ani by nevěděl jak se jmenuje a kde bydli. Manžel má epilepsii a jak začal chodi Dr Žwakovi tak záchvaty dal pod kontrolu výměnou léků a sledovánim pacienta. Moc mu děkuji a neni nad něj. Když jsme chodili k Dr Milbergovi tak měl velké potiže a bál se i ven mezi lidi dnes je uplně jiný člověk přesto,že má epilepsii dál tak lékama které mu pan Dr. Žwak předepsal je schopný i normálně žít a být veselý i pobavit se. Před tim byl smutný a jen měl spliny. Moc za vše děkuji Dr. Žwakovi.Hamtáková

Velmi dobrý lékař, nic nebere na lehkou váhu narozdíl od jiných..

Dobrý lékař, nic neponechá náhodě a není arogantní.

K panu doktorovi Žwakovi jsem s potížemi s páteří chodil několik let. Je mi to líto že jsem jeho zlaté ručičky ztratil po přestěhování na jesenicko. Asi se za ním rozjedu i když to je víc jak 150km.

Je to lékař s citlivým přístupem k pacientům. Ví jak a umí člověku ulevit. Maximální spokojenost.