Rydultowská 1370, Orlová
Odborný lékař neurologie a EMG

Zobrazit ostatní neurologů v okolí

Byla jsem u pana doktora se svým otcem, shodou náhod a okolností tam muj otec zkolaboval. Reakce pana doktora byla neuvěřitelná. Kromě toho, že zavolal sanitku, neudělal nic. Nechal jej ležet na zemi, anis e na něj nepodíval. Chci velmi poděkovat jeho sestřičce. Ta byla úžasná. Věděla co a dělá a moc nám pomohla. Děkuji.

Nevím, jak ostatní, ale mojí zkušeností bylo, že se pan doktor ani nepodíval na výsledky RTG a po prohmatání řekl, že to mám jen naražené a předepsal mi léky proti bolesti (mimochodem dost silné). Po přečtení zprávy z RTG se moje paní doktorka velmi divila, že mě pan doktor nechce vidět ještě jednou: ze zprávy vyplynulo, že tam mám srůsty a jeden obratel naprosto nefunkční. Navíc mě po prohmatání zad panem doktorem, záda bolely ještě více než jindy. Doufám, že příště si pan doktor udělá více času na pacienty a začne je poslouchat.

DOBRY DEN, VELMI AROGANTNI PAN DOKTOR PO JEHO ODEZVE ZACNETE CVICIT MI STAVILO KDYZ JSEM VRCHOLOVY SPORTOVEC POTREBOVAL JSEM POMOC NEDOPORUCUJI

Nikdy mi nepomohl, hned byl hotový, po manipulací jsem měla větší bolesti v zádechnež předím a EMG nemá, musí jezdit do Karvinské hornické nemocnice.

ANNA ž.

Pan doktor je tak skvělý,že manželovi po operaci mozku napsal stabilizovaný stav a poslal ho do práce a manžel doma po týdnu zkolaboval,až ho musela odvést záchranka.Tak nevím čím to bude,ale radosti určitě néé.

Do doby než jsem navštívila pana doktora jsem si myslela, že mám problémy s páteří. Po návštěvě u pana doktora jsem si už jistá!!!Po jeho nápravě zad mám takové bolesti, že cítím i části těla, o kterých jsem před tím jenom tušila, že je mám.Kdybych jenom tušila, co bude následovat vživotě bych ho na sebe nenechala šáhnout!Opravdu nemohu doporučit!

Dle mého názoru velmi slabý, nevyslechne, neposílá na na zobrazovací vyšetření,
léčení nedostatečné.

Arogantní lékař s velmi špatným přístupem k problémům pacientů. Nepovažuji ho za odborníka v oboru neurologie.