Kyjevská 44, Pardubice
Pardubická krajská nemocnice, a.s.

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Pardubická krajská nemocnice, a.s. porucha cichu

Za cely zivot jsem nepoznal tak skveleho lekare,chirurga a cloveka.V me bezvychodne situaci pro me nasel operacni reseni a jako jediny se ho nebal u me praktikovat. Zachranil mi tim zivot, zlepsil kvalitu zivota a ja mu budu po cely zbytek zivota vdecny. Je to lekar s obrovskym know how a srdcem

Umístění: Pardubická krajská nemocnice, a.s. Odstranění štítné žlázy

Pan doktor Vodička je naprostý profík, navíc se skvělým přístupem k pacientovi. Před operací mi všechno vysvětlil, probral se mnou i možná rizika, po zákroku se za mnou přišel hned po své další operaci podívat.
Moje léčba proběhla bez komplikací, přestože to vůbec nebyl jednoduchý případ.

Doktor Vodička mě operoval nosní přepážku a nosní sliznice. Původně mě měl operovat pan primář ale shodou okolností mě operoval pan Vodička a já mohu jen děkovat této náhodě. Pan Vodička je asi tak 1000x příjemnější člověk, vše v klidu vysvětlí a je hned vidět (nebo jsem alespoň měl ten příjemný pocit), že tomu rozumí, na člověku mu záleží a nic neodflákne. Za mě tedy naprostá spokojenost.

Přátelé, kamarádi. Pokud vás začnou trápit zdravotní obtížě spojené s ORL obraťte se na Pana doktora Vodičku. Je to lékař který vám chce pomoci se vším co vás trápí. Já jsem u něho byl na operaci třmínku a klobouk dolů co všechno pro mě udělal. Operace proběhla v pořádku, ale mé zotavení po narkóze provázely komplikace. Pan Vodička mě během mé hospitalizace navštívil nejen při vizitě, ale i při odchodu domů. Z mého pohledu pacienta je to nejlepší doktor, lékař, chirurg a hlavně člověk kterému na vás záleží. Já Vám děkuji za navrácení sluchu a jsem moc rád že jste a že děláte svoji práci tak jak děláte.

C

Tento lékař má na dnešní dobu až neskutečně příjemné jednání,empatii,vstřícnost.Zároveň je výborný chirurg,i když se všechno nepovede,dokáže cítit s pacientem a snaží se o zlepšení.Kéž by takových lékařů bylo víc!!