Adresa

Pardubická krajská nemocnice, a.s.
Kyjevská 44, Pardubice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Pardubická krajská nemocnice, a.s. Jiný

Pan přednosta je vynikající chirurg, velmi citlivý a empatický lékař. Jsem zvyklá, že je moje polyvalentní alergie lékařům na obtíž. Jeho přístup k mému alergickému problému mě téměř vyšokoval, protože na takovou péči nejsem zvyklá. Mohla jsem se uvolnit a věděla jsem, že jsem v dobrých rukách. Se vším, co jsem potřebovala mi pomohl, vše mi vysvětlil. Ostatní lékaři by si z jeho přístupu k pacientovi měli vzít příklad. Snoubí se v něm profesionalita s nevídanou, fantastickou péči o pacienta. Vřele doporučuji! K panu přednostovi mě poslala moje endokrinoložka, protože věděla, že je vynikající chirurg a zvýšíme tak pravděpodobnost zachování hlasivkového nervu. Mohu dál vesele zpívat. Děkuji pane doktore!

Ověřený profil
Umístění: Pardubická krajská nemocnice, a.s. porucha cichu

Za cely zivot jsem nepoznal tak skveleho lekare,chirurga a cloveka.V me bezvychodne situaci pro me nasel operacni reseni a jako jediny se ho nebal u me praktikovat. Zachranil mi tim zivot, zlepsil kvalitu zivota a ja mu budu po cely zbytek zivota vdecny. Je to lekar s obrovskym know how a srdcem

K
Ověřený profil
Umístění: Pardubická krajská nemocnice, a.s. Odstranění štítné žlázy

Pan doktor Vodička je naprostý profík, navíc se skvělým přístupem k pacientovi. Před operací mi všechno vysvětlil, probral se mnou i možná rizika, po zákroku se za mnou přišel hned po své další operaci podívat.
Moje léčba proběhla bez komplikací, přestože to vůbec nebyl jednoduchý případ.


K
Ověřený profil

Doktor Vodička mě operoval nosní přepážku a nosní sliznice. Původně mě měl operovat pan primář ale shodou okolností mě operoval pan Vodička a já mohu jen děkovat této náhodě. Pan Vodička je asi tak 1000x příjemnější člověk, vše v klidu vysvětlí a je hned vidět (nebo jsem alespoň měl ten příjemný pocit), že tomu rozumí, na člověku mu záleží a nic neodflákne. Za mě tedy naprostá spokojenost.


Ověřený profil

Přátelé, kamarádi. Pokud vás začnou trápit zdravotní obtížě spojené s ORL obraťte se na Pana doktora Vodičku. Je to lékař který vám chce pomoci se vším co vás trápí. Já jsem u něho byl na operaci třmínku a klobouk dolů co všechno pro mě udělal. Operace proběhla v pořádku, ale mé zotavení po narkóze provázely komplikace. Pan Vodička mě během mé hospitalizace navštívil nejen při vizitě, ale i při odchodu domů. Z mého pohledu pacienta je to nejlepší doktor, lékař, chirurg a hlavně člověk kterému na vás záleží. Já Vám děkuji za navrácení sluchu a jsem moc rád že jste a že děláte svoji práci tak jak děláte.


C
Ověřený profil

Tento lékař má na dnešní dobu až neskutečně příjemné jednání,empatii,vstřícnost.Zároveň je výborný chirurg,i když se všechno nepovede,dokáže cítit s pacientem a snaží se o zlepšení.Kéž by takových lékařů bylo víc!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu