Adresa

Kyjevská 44, Pardubice
Pardubická krajská nemocnice, a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
5 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient
Umístění: Pardubická krajská nemocnice, a.s. porucha cichu

Za cely zivot jsem nepoznal tak skveleho lekare,chirurga a cloveka.V me bezvychodne situaci pro me nasel operacni reseni a jako jediny se ho nebal u me praktikovat. Zachranil mi tim zivot, zlepsil kvalitu zivota a ja mu budu po cely zbytek zivota vdecny. Je to lekar s obrovskym know how a srdcem


K
Ověřeny pacient
Umístění: Pardubická krajská nemocnice, a.s. Odstranění štítné žlázy

Pan doktor Vodička je naprostý profík, navíc se skvělým přístupem k pacientovi. Před operací mi všechno vysvětlil, probral se mnou i možná rizika, po zákroku se za mnou přišel hned po své další operaci podívat.
Moje léčba proběhla bez komplikací, přestože to vůbec nebyl jednoduchý případ.


K
Ověřeny pacient

Doktor Vodička mě operoval nosní přepážku a nosní sliznice. Původně mě měl operovat pan primář ale shodou okolností mě operoval pan Vodička a já mohu jen děkovat této náhodě. Pan Vodička je asi tak 1000x příjemnější člověk, vše v klidu vysvětlí a je hned vidět (nebo jsem alespoň měl ten příjemný pocit), že tomu rozumí, na člověku mu záleží a nic neodflákne. Za mě tedy naprostá spokojenost.


Ověřeny pacient

Přátelé, kamarádi. Pokud vás začnou trápit zdravotní obtížě spojené s ORL obraťte se na Pana doktora Vodičku. Je to lékař který vám chce pomoci se vším co vás trápí. Já jsem u něho byl na operaci třmínku a klobouk dolů co všechno pro mě udělal. Operace proběhla v pořádku, ale mé zotavení po narkóze provázely komplikace. Pan Vodička mě během mé hospitalizace navštívil nejen při vizitě, ale i při odchodu domů. Z mého pohledu pacienta je to nejlepší doktor, lékař, chirurg a hlavně člověk kterému na vás záleží. Já Vám děkuji za navrácení sluchu a jsem moc rád že jste a že děláte svoji práci tak jak děláte.


C
Ověřeny pacient

Tento lékař má na dnešní dobu až neskutečně příjemné jednání,empatii,vstřícnost.Zároveň je výborný chirurg,i když se všechno nepovede,dokáže cítit s pacientem a snaží se o zlepšení.Kéž by takových lékařů bylo víc!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti