Adresa

Senovážné nám. 2, České Budějovice
Ambulantní otorinolaryngologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
14 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
L
Ověřeny pacient
Umístění: Ambulantní otorinolaryngologie

Pan doktor je určitě odborník a byla jsem s ním spokojená jen do chvíle, než mi začal vnucovat operaci, o které jsem věděla že ji nepotřebuji a po ošetření ORL specialistou v HK a Praze mi bylo potvrzeno, že navrhnutý zákrok opravdu nepotřebuji. Navíc při vyšetření rhinoskopem lokálně neumrtví vyšetřovanou oblast a vyšetření je poté velmi bolestivé.


Ověřeny pacient

Dr. Veverka je velice zkušený doktor a profesionál. Dle mého názoru je velice dobře erudovaný, rozhodný a ví si rady prakticky v každé situaci. Velice si jej vážím za jeho profesionální a lidský přístup.


T
Ověřeny pacient

Výborný lékař s odborným a přitom lidským přístupem k pacientovi.Odborník na svém místě,dávám všem za
vzor.Rozhodně nic nebere na lehkou váhu a problém pacienta s velkou trpělivostí,vstřícností a ochotou
vyčerpáním všech možností řešení ke spokojenosti pacienta."Pane doktore patří Vám velký dík."Všem pacientům Vás doporučuji a přeji nám všem více takových lékařů.


M
Ověřeny pacient

Děkuji Vám Pane Doktore za ošetření mé dcery 15.3.2012. Dcera je v pořádku a na ucho už si nestěžuje. Váš přístup k pacientům by se měl vyučovat na školách.

15.3.2012 8:30 jsem s dcerou(7let) chtěl navštívit "lékařku" Bočkayovou. (důvod byl prostý: 14.3. večer jsem byl s dcerou na pohotovosti se zánětem stř. ucha. Byla nám doporučena kontrola na ORL druhý den a na dětském ORL byla dovolená)
Do ordinace jsem se vůbec nedostal, vyhodila nás hned sestra! Nejsou dětské ORL a vůbec je nezajímá, že na dětském je dovolená. Díky Bohu za tuto "ochotu" protože bych nenavštívil Pana DOKTORA!!! Veverku kterého mohu všem jen doporučit! Připadal jsem si u něho jako v jiném světě.
Paní "doktorko" Bočkayová děkuji Vám za tuto lekci. Můžete si být jistá, že Vás všude chválím a doporučuji. Až zase bude probíhat "Děkujeme, odcházíme" tak se prosím zbalte jako první.


Příjemný lékař


Ověřeny pacient

Výborný lékař s nadstandardním přístupem k pacientům. Nesetkala jsem se s vstřícnějším a ochotnějším lékařem. Rozhodně nic nebere na lehkou váhu. Léčí moje 2 děti a k jeho léčbě nemám žádné výhrady. Rozhodně můžu jen doporučit!!!


Ověřeny pacient

Jak jsem dnes zjistil, pan doktor je zřejmě dobrý lékař pouze v případě, že jej nepotřebujete. Když jej telefonicky kontaktovala moje lékařka, která má ordinaci jen o patro níž, že nutně potřebuje, aby mě vyšetřil, z důvodu AKUTNÍHO stavu který vyžaduje specialistu z oblasti ORL, tak ač jsem u pana doktora veden jako jeho pacient a v tu dobu ordinoval, odpověď zněla, že by mě vyšetřit nemohl. Nic nepomohlo přesvědčování paní doktorky podpořené nálezy laboratoře a RTG. S tak arogantním jednáním jsem se dlouho nesetkal, prostě paní doktorku odpálkoval, ať mě pošle někam jinam a já jen sledoval její vztek a bezmoc.

Nutno podotknout, že když jsem poslední roky k panu doktorovi zavítal, nikdy nic nezjistil, antibiotika střelil vždy od oka a zřejmě díky tomu jsem dnes tam,kde jsem a mohu jen doufat, že mě jinde dají dohromady.


R

neznám slabšího ORL lékaře v Českých Budějovicích.Nerozhodný, rozesílá pacienty po všech odbornících.Sám nic nevyřeší. Mám s ním velmi špatné zkušenosti.


S

Ve svém oboru je vážně jednička. Pan BP... Se panu doktorovi asi úplatek pokusil dát, když tak jednoznačně tvrdí, že je bere. Posílání pacientů na jiná vyšetření, které nelzou udělat v ordinaci je asi normální.. Myslím, že pan BP nebo paní Věra K, by měli jít dělat medicínu a obor ORL, aby mohli ukázat, jak se to dělá...


M

S panem doktorem mám jen dobré zkušenosti. Problémy se snaží léčit a nic "nehází jen tak za hlavu". Posílá na vyšetření, které jsou třeba a které není možné udělat v ordinaci. Tak to dělají i jiní lékaři. Jsem s ním velice spokojena a vřele ho doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti