Valdštejnova 20, Cheb
Chirurgická ambulance

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Chirurgická ambulance bolesti v oblasti loketních kloubů

Na zdejším pracovišti jsem byla podruhé, parádní přístup jak sestřiček, tak velmi milého pana doktora. Doba čekání v čekárně i bez objednávky v normě. Pan doktor je profík, během chvilky stanovil diagnózu a provedl zákrok. S takto bezvadným fungováním lékařského pracoviště jsem se asi ještě nesetkala, všichni pohodoví, usměvaví, vše běhalo jako na drátkách. Jako pacient jsem se tu cítila opravdu skvěle, určitě doporučím :-).

Naše rodina je velice spokojena, takového lékaře a sestřičky často nepotkáte. Bez problémů, s úsměvem a pochopením přistupují k dospělým i k dětem. Prostě super, doporučujeme každému. Maršátovi

Jedinečný doktor s jedinečnými sestřičkami. Doktor na pravém místě. vřele doporočuji. Štěrbová s rodinou

U pana doktora jsem byla na odstranění dvou znamének. Obě byla odstraněna naprosto bezbolestně, jedno úplně bez jizvy a druhé jen s opravdu nepatrnou jizvičkou, takže pak doktor má vskutku zlaté ruce :-). Stejně milá je i sestřička, takže opravdu doporučuji jakožto očividně nejšikovnějšího a nejmilejšího chirurga v našem kraji.

Výborný doktor,skvělý přístup.Čeká mě u Pana doktora ještě jedna operace karpalniho tunelu a to na druhe ruce, ale díky jeho sestřičce,mám pocit,že je to jeho manželka,se bojím už o dost méně.Jsem naprosto uchvácená s chováním této paní,myslím tím v dobrém smyslu!Naprosto vynikající team a mohu jen doporučit a taky jsem to už udělala!!!Malo kdy se v dnešní době setkame s tak příjemnými lidmi!Jsou naprostý jedničky!!!

G

Skvělí doktor

Pan doktor

Úžasný člověk i chirurg. Po stránce odborné, praktické , i lidské, prostě super! Sestřičky jsou taky hrozně moc milé, usměvavé a ochotné. U pana doktora si člověk počká v čekárně třeba i celé dopoledne, protože takový přístup jak sestřiček tak doktora se dneska už vidí málokde.

Pan doktor je výborný lékař. Nechala sjem si u něj píchnout i piercing .. a jsme nad míru spokojená :)

beze slov