Jan Snopek, veterinář Kroměříž

MVDr. Jan Snopek

Uložit

Veterinář Více

4 názory

Uložit


Adresa

Kojetínská 1407/33, Kroměříž
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Doporučení jiných je to veterinář par excelans, již dvacet let sem jezdíme z Olomouce a vyplatí se to ‼️

Skvělý veterinář s laskavým a profesionálním přístupem, jen s těžkým srdcem , jsem musela v době jeho dovolené jít na veterinární pohotovost jinam, to se bohužel stává. Ale tohoto lékaře bych nevyměnila, jezdíme k němu již dvacet let z Olomouce...on těžko najde konkurenta protože nezapomněl být u své práce člověkem ‼️????

Ověřený profil
Umístění: Ordinace pes

S tímto veterinářem jsem naprosto spokojený. Mám už třetího psa a za posledních třicet let jsem vyzkoušel asi všechny veterináře v našem městě a nakonec jsem zvolil pana doktora Snopka a chodím se svým psem k němu.

P
Ověřený profil

Doporučujeme!!! K Dr. Snopkovi chodíme se svými psy již 7 roků. Za tuto dobu už opravdu můžeme hodnotit a porovnávat. Jsme maximálně spokojeni s péčí o naše zvířata, u mnohého humánního lékaře takovou péči my jako lidé nemáme. Léčebné postupy považujeme za plně odpovídající k dobru zvířete. K čemu mi je "levnější" nejmenovaný doktor v blízkosti Kauflandu, kvůli kterému musela být naší feně amputována noha, a byla zachráněna v poslední minutě při postupující otravě krve. Mohl bych jmenovat dále. Krátce shrnuji: kdo z Kroměříže a okolí chce pro svá zvířata adekvátní odbornou péči, je zde na té správné adrese!

Pan Snopek je ten nejhorší veterinář, kterého jsem viděl při práci. Z lidí dělá naprosté hlupáky. Používá léky a léčebné postupy, které zvířeti neublíží, ale jsou naprosto zbytečné a majitel to pozná pouze na své peněžence, když má vyskládat na stůl těžké peníze za nic. Nemluvě o poradentství v oblasti krmiva. Na dvěřích má vylepenou nálepku Calibra a všechna ostatní krmiva stojí podle něj za nic. Děkujeme pane Snopku že jste.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti