Adresy (2)

Odborný ženský lékař
Masarykova 330, Telč

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Nemocnice Třebíč
Purkyňovo náměstí 133/2, Třebíč

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

32 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Umístění: Odborný ženský lékař Jiný

Milé a ochotné sestřičky, erudovaný a pečlivý lékař, který je uznávaný nejen na Vysočině, ale také v Praze a Brně. Mohu jen a jen doporučit.

J

Jsem zdravotník,tudíž můžu odbornost posoudit profesionálně . Tento lékař jako jediný zjistil důvody mé sterility a díky němuž mám druhé dítě,skvělý odborník co se týče veškerých diagnóz . To,že se někdy nevybavuje je prostě v povaze ,každý jsme nějaký . A k některým zde uvedeným hodnocením bych řekla pouze toto : dobře vím ,co si dovolí mnozí pacienti ,takže někdy nelze jinak :"na hrubý pytel, hrubá záplata". Já osobně jsem se nikdy nesetkala se sebemenší arogancí .

H

Skvělej lékař...úžasnej človek...co k tomu dodat..
děkujeme i za Pavlíka, kterému pomohl na svět.


L
Ověřený profil

Pan doktor byl u meho prvni porodu a doufam,ze se s nim nikdy v zivote jiz nesetkam.Na jeho vetu.Kdy jsem doslova malem vykrvacela po porodu a on my delal kyretaz zaziva a ja kolabovala od bolesti, protoze vetsi bolest jsem nezazila ani u mych 20hodinovych porodnich bolesti a upadala do soku ze ztraty krve.My rekne,ze jsem pri porodu rikala,ze nikdy rodit uz nechci tak at si vyberu bud delohu nebo zivot.Nastesti vcas dojel primar a muzu videt jak my roste syn a jestli nekdy seberu odvahu rodit tak muzu mit i dalsi deti.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřený profil

nedoporucuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Spokojenost, rychlost, příjemný.


Ověřený profil

S panen doktorem jsem se setkala na utz. v nemocnici na příjmu, měla jsem cystu a velmi mile mě překvapil jednak svou diagnozou na druh té cysty (byla správná, a žádný dr. to před ním neodhalil) a i milým chováním. O to větší šok pro mě byl, když jsem se s ním setkala po druhé na porodnici. Rodila jsem předčasně, tudíž strašný šok, a chování pa doktora mě prostě ještě nepřebolelo, a to je víc jak půl roku. Takové necitlivé jednání bez jakékoliv známky zájmu o mě nebo o mimi, jsem od něj nečekala, a už vůbec v takto dramatické ( pro mě) chvíli.


Velmi ochotný pan doktor :)


jak někdo může napsat že je arogantní a navíc hulvát spíše by se měli nad sebou zamyslet ti co to napsaly. k panu doktorovi chodím už 15 let a nikdy se mi nestalo že by byl byť špatně naladěný. je to nejlepší lékař se skvělím přístupem k pacientkám


jsem velice spokojená a můžu jen doporučit


Došlo k chybě, zkuste to znovu