Odborný ženský lékař
Masarykova 330, Telč

Nemocnice Třebíč
Purkyňovo náměstí 133/2, Třebíč

Umístění: Odborný ženský lékař Jiný

Milé a ochotné sestřičky, erudovaný a pečlivý lékař, který je uznávaný nejen na Vysočině, ale také v Praze a Brně. Mohu jen a jen doporučit.

Jsem zdravotník,tudíž můžu odbornost posoudit profesionálně . Tento lékař jako jediný zjistil důvody mé sterility a díky němuž mám druhé dítě,skvělý odborník co se týče veškerých diagnóz . To,že se někdy nevybavuje je prostě v povaze ,každý jsme nějaký . A k některým zde uvedeným hodnocením bych řekla pouze toto : dobře vím ,co si dovolí mnozí pacienti ,takže někdy nelze jinak :"na hrubý pytel, hrubá záplata". Já osobně jsem se nikdy nesetkala se sebemenší arogancí .

Skvělej lékař...úžasnej človek...co k tomu dodat..
děkujeme i za Pavlíka, kterému pomohl na svět.

Pan doktor byl u meho prvni porodu a doufam,ze se s nim nikdy v zivote jiz nesetkam.Na jeho vetu.Kdy jsem doslova malem vykrvacela po porodu a on my delal kyretaz zaziva a ja kolabovala od bolesti, protoze vetsi bolest jsem nezazila ani u mych 20hodinovych porodnich bolesti a upadala do soku ze ztraty krve.My rekne,ze jsem pri porodu rikala,ze nikdy rodit uz nechci tak at si vyberu bud delohu nebo zivot.Nastesti vcas dojel primar a muzu videt jak my roste syn a jestli nekdy seberu odvahu rodit tak muzu mit i dalsi deti.

nedoporucuji

Spokojenost, rychlost, příjemný.

S panen doktorem jsem se setkala na utz. v nemocnici na příjmu, měla jsem cystu a velmi mile mě překvapil jednak svou diagnozou na druh té cysty (byla správná, a žádný dr. to před ním neodhalil) a i milým chováním. O to větší šok pro mě byl, když jsem se s ním setkala po druhé na porodnici. Rodila jsem předčasně, tudíž strašný šok, a chování pa doktora mě prostě ještě nepřebolelo, a to je víc jak půl roku. Takové necitlivé jednání bez jakékoliv známky zájmu o mě nebo o mimi, jsem od něj nečekala, a už vůbec v takto dramatické ( pro mě) chvíli.

Velmi ochotný pan doktor :)

jak někdo může napsat že je arogantní a navíc hulvát spíše by se měli nad sebou zamyslet ti co to napsaly. k panu doktorovi chodím už 15 let a nikdy se mi nestalo že by byl byť špatně naladěný. je to nejlepší lékař se skvělím přístupem k pacientkám

jsem velice spokojená a můžu jen doporučit