Jan Pospíšil, chirurg Vrchlabí

MUDr. Jan Pospíšil

Chirurg Více

Jihoslovanská 465, Vrchlabí
Chirurgická ambulance

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Názory

Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

MUDr.Pospíšil mi dvakrát velice pomohl od vleklé bolesti, se kterou si ostatní lékaři nevěděli rady. Je to velký profesionál. Děkuji.

Ne nadarmo se mu říká Dr. House. Ale nenechte se zmýlit - je to opravdový profesionál, i když to někdy fakt bolí... jednou jsem se k němu dostala za 5 minut dvanáct! Vynikající doktor!

Nenechte se zmást prvním dojmem, je to nejlepší chcirurg v okolí, ať už vypadá a chová se jakkoliv. S jakýmkoliv zraněním jedině sem!

Výborný dokor,supr chlap.

CHCY PODEKOVAT PANU DOKTOROVI ZA DOBŘE ODVEDENU PRACY.MOC HODNYJ,PRIJEMNYJ.DEKUJI.

Pan doktor příjemný,lidský a hlavně to zdraví navrací a bolest odebírá.

jsem velice spokojen,v roce 1996 mě záchránil život

Velmi dobrý a pečlivý chirurg,spolehlivý,vstřícný.
Odborně zdatný.

Vynikající doktor, 100% odborník s perfektním přístupem k pacientům. Co se nepovedlo jiným doktorům, on mi odoperoval,se skvělým výsledkem.

Odborník je to velmi dobrý i když někdy asi přehnaně opatrný (vytažená tříska z dlaně řešena dlahou na tři týdny). Co se týká povahy, tak někdy samý šprým, ale když špatně vstane, tak je to značně horší.