Sam. ordinace PL - gynekologa
U stadionu 239, Chvaletice

Jeden z mála lidí, u kterých jsem hrdá na to, že je mohu oslovovat Pan Doktor. Člověk skutečně na svém místě. Vždy usměvavý, pohodový, klidný, avšak nikdy nic nezanedbá. V těhotenství skvělá péče. Nebojte se odmítat vyšetření, vždy vyjde vstříc. Lidský a zároveň informovaný přístup. Nikdy bych neměnila a všem doporučuji!! :)

Chodila jsem již ke čtyřem doktorům a po špatné zkušenosti jsem přešla sem a jsem maximálně spokojená.Poradí,vysvětlí a raději pošle na kontrolu,aby se něco nezameškalo.Je to PAN DOKTOR na správném místě.Prostě nejlepší co znám.A má tam i super sestřičku,-milou a moc hodnou.Dokonce mi i pohlídala holčičku,když jsem šla do ordinace.

Pana doktora doporučuji. Je to člověk na správném místě, poradí, vysvětlí, dobře se s ním povídá o problémech a je to velký sympaták. Se sestřičkou jsem také velice spokojená. Neměnila bych. Zde bude každá žena v dobrých rukách opravdového profesionála.

s lekářem i se sestřičkou jsem spokojená, oba milí, snaží se vyjít vstříc.
chodila jsem jinam, ale to byla katastrofa, jsme chodím raději :)

S panem doktorem jsem spokojena.Baví se,komunikuje,vysvětlí atd.. sestřička také ok.. také velice oceňuji že člověk příjde na řadu v tu dobu na jakou je objednaný max o 10min později.Nemohu si stěžovat.Měla jsem mnohem horší lékaře a tento je proti nim zlatý.

Oceňuji, že člověk přijde na řadu v době, na kterou je objednaný. Také zveřejňování dovolené na netu je pomoc. Sestra se snaží vyjít vstříc, s panem doktorem se dá domluvit co a jak, když je potřeba. Chodím sem v podstatě ráda (když už to musí být).

X

Tohoto lékaře musím velmi pozitivně ohodnotit. Pan doktor mě dokázal pomoci od mých dlouhodobých problémů a to bez užívání předražených léků, kterými jsem byla léčena u nejmen. pardubického gynekologa ( ...a to bezúspěšně...). Škoda jen, že stejné hodnocení si nezaslouží nepříjemná sestra, které se bohužel člověk nevyhne...

U pana doktora Pospíchala jsem byla poprve, ale tak s příjemným doktorem jsem se ještě nesetkala, pohovoří, poradí, usměvavý, se sestrou jsem byla také mile překvapená

Je to vynikajici lekar a umi i rozesmat :-) nevymenila bych ho pokud bych nemusela.Chvalim i jeho sestricku ktera ja take vyborna:-)

Lékař je velmi dobrý. Sestřička ještě lepší, vždy poradí a hlavně uklidní.