Odborný lékař ušní, nosní, krční
Nám. Hrdinů 6, Krnov

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Jiný

Skvělý lékař,nejlepší z nejlepších,ochotný,empatický,vstřícný.Takových lékařů atˇje více.Velký profesionál se snahou pomoci pacientovi.Naprostá spokojenost,doporučuji.

Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Jiný

Příjemý pan doktor, zákrok nebolestivý,rychlý, objednání na čas přesné.Nejde víc než tímto způsobem poděkovat.

Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Jiný

Je to zlatý člověk, příjemný k pacientům, profesionál a prostě jednička .Vše vysvětlí, je zodpovědný a obětavý.

Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Bolesti dolní čelisti spojené s bolesti zubů

Pan Doktor je borec. I po neustálých návštěvách zubního jsem už byla bezradná a pan doktor mi velmi pomohl. Vše vysvětlí, poradí a hlavně se začne něco dít. Moc mu děkuji a je úžasný ????

Nejlepší z nejlepších,vřele doporučuji.Operoval mi karcinom na hlasivkách před dvaceti léty a i v olomouci na klinice ho profesor chválil,že práci odvedl perfektně.Celých dvacet let k němu chodím na kontroly a neměnila bych.

Nejlepší z dosud poznaných lékařů,naprosto přesné určení problému,během několika dní jste bez potíží.Mohu za sebe jen doporučit!!!

Neznám lepšího ...

Super.Všem doporučuji!!!

Mohu všem jen doporučit.

Byl jsem velice spokojen. Velice dobrý specialista. Okamžitý účinnek předepsaných léků. Co jsem u něj vyléčil za pár dní, trvalo jiným měsíc.