Jan Poloni, otorinolaryngolog Krnov

MUDr. Jan Poloni

Otorinolaryngolog

Nám. Hrdinů 6, Krnov
Odborný lékař ušní, nosní, krční

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Jiný

Je to zlatý člověk, příjemný k pacientům, profesionál a prostě jednička .Vše vysvětlí, je zodpovědný a obětavý.

Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Bolesti dolní čelisti spojené s bolesti zubů

Pan Doktor je borec. I po neustálých návštěvách zubního jsem už byla bezradná a pan doktor mi velmi pomohl. Vše vysvětlí, poradí a hlavně se začne něco dít. Moc mu děkuji a je úžasný ????

Nejlepší z nejlepších,vřele doporučuji.Operoval mi karcinom na hlasivkách před dvaceti léty a i v olomouci na klinice ho profesor chválil,že práci odvedl perfektně.Celých dvacet let k němu chodím na kontroly a neměnila bych.

Nejlepší z dosud poznaných lékařů,naprosto přesné určení problému,během několika dní jste bez potíží.Mohu za sebe jen doporučit!!!

Neznám lepšího ...

Super.Všem doporučuji!!!

Mohu všem jen doporučit.

Byl jsem velice spokojen. Velice dobrý specialista. Okamžitý účinnek předepsaných léků. Co jsem u něj vyléčil za pár dní, trvalo jiným měsíc.

Jsem s prací i vystupováním pana doktora velmi spokojená,navštěvuji jeho ordinaci hlavně s dětmi a vždy nám pomohl.děkujeme Skálovi.

Doporučuji