Ortodontista Více

ORTODONCIE
Antonína Dvořáka 4, Blansko

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Jsem pacientka dcery pana doktora. A s přístupem obou lékařů (MUDr. Pokorného i MDDr. Pokorné) jsem naprosto spokojená! Zuby mám krásně spravené, lidský přístup a profesionalita je na místě. Až je mi skoro líto, že za 3 měsíce rovnátka sundám a už k nim nebudu docházet. Oboum lékařům velmi děkuji!!! :-) a DOPORUČUJI!!

K panu doktorovi jsem chodila do ordinace do Blanska již od svých 12 let, vždy jsem se setkala s profesionálním přístupem (ani jako malou mě neděsil a mnohdy jsem se i za panem zubařem těšila), moje velmi křivé zuby natolik srovnal, že mi je teď každý další druhý nejen zubař chválí :-) Již téměř 10 let nosím nasazovací rovnátka, což mě upřímně moc nebaví, ale zuby jsou pořád rovné a stále rovnátka sedí. Co se týká sundávání rovnátek, tak to bylo naprosto bez problémů (u kamarádů jsem viděla různá zbroušení skloviny a podobně) a nemám žádné nepříjemné následky.

Opravdový specialista

Doporučuji, jsem s ním velmi spokojen. Dříve jsem chodil k jinému a jsem velmi rád, že jsem čirou náhodou narazil na tohoto lékaře. Zachránil mi zub, který jiný chtěl vytrhnout, že by jinak nešlo zuby narovnat. Pan Pokorný si poradil a nic netrhal.

Měla jsem to štěstí, že jsem se k němu dostala. Chodila jsem k němu několik let a výsledek si nemohu vynachválit! Vřele doporučuji, i když si v čekárně chvíli posedíte.

Super

Užasně milý a šikovný pak doktor který mi velmi pomohl! Profesionalita se kterou pracuje se opravdu jen tak nevidí!!!

dobrý doktor, se zuby doslova čaruje, navíc je celkem příjemný, ordinace pěkná. jediný problém je časová vytíženost - je dost těžké se k němu dostat a člověk si v čekárně obvykle dost dlouho posedí.

Dovede zázraky! Je mistr ve svém oboru!

Mám s ním velmi dobré zkušenosti. Spravil mi zuby a moc mo za to děkuji. Vyžaduje však dodržování přísných pokynů, pokud se to však dodrží, tak je v pohodě. Jinak sem s ním za celou dobu co ho znám neměl sebemenší problém.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den chtěla bych se zeptat, mám rovnátka a zda se mi, ze se mi zkrivil jeden zub. Myslíte, ze mám zajít k zubaři?

Dobrý den, plně souhlasím s odpovědí mých kolegů.
Váš praktický stomatolog tyto problémy neřeší.
S pozdravem MUDr. Jan Pokorný

MUDr. Jan Pokorný

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, je mi 33 let, a prisla jsem o dva zuby v horni celisti, konkrétně 5ky, je moznost zaplnit mezery rovnatky? Dekuji za odpověď

Dobrý den, doporučuji vyšetření ortodontistou, který Vám po analýze stavu doporučí vhodné řešení.
S pozdravem MUDr. Jan Pokorný