Oblastní nemocnice Mladá Boleslav,a.s.
V. Klementa 147, Mladá Boleslav

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Oblastní nemocnice Mladá Boleslav,a.s. Jiný

pan doktor mě udělal operaci septoplastika nosu vybočení nosní přepážky.Chci jen říct že hodně lidí se té operce bojí ale není to nic hrozného za mě naprostá spokojenost ale chápu že někdo muže mít práh bolestivosti někde jinde a bude to hůře snášet.Po operaci jsem dostal léky na bolest a po 14 dnech už volně dýchám.Tak za mě musím pana doktora pochválit.

Umístění: Oblastní nemocnice Mladá Boleslav,a.s. Jiný

Po měsíc trvající silné bolesti hlavy a obejití několika lékařů v Oblastní nemocnici Kolín se mi začala dělat rychle se zvětšující boule za uchem. Bolest se dále stupňovala, šla jsem tedy opět na ORL v Kolíně, odkud jsem odcházela z diagnózou lipom a tím, že odstranění nespěchá. Po této anabázi jsem se naštěstí dostala do rukou pana doktora Metzla, který mi bouli - ve skutečnosti se jednalo o absces - ihned rozřízl, vyčistil a konečně mě zbavil úporné bolesti. Nakonec byla nutná hospitalizace v Klaudiánově nemocnici v Mladé Boleslavi, zánět způsobovala nezdolná bakterie a byl zanedbaný. Dostalo se mi perfektní péče v příjemném prostředí, byla provedena potřebná vyšetření a já jsem konečně v pořádku. Děkuji panu doktoru Metzlovi a celému ORL za záchranu!

Umístění: Oblastní nemocnice Mladá Boleslav,a.s. Jiný

Pan doktor Metzl, bohužel není moc empatický a stále si mele svou se snahou, hlavně ať pacient brzy odejde a neobtěžuje mně, po operaci septoplastika v roce 2020 i když jsem tvrdil, že stále to není dobré a mám problémy s dýcháním nosem i 3 týdny po operaci, stále mi bylo vysvětleno ať čekám ono se to zlepší, více jak rok po operaci 2021 září kontrola u pana doktora Metzla, stále mám problémy, denně rýma, je mi ráno na zvracení a zvracím, nemůžu úplně dobře dýchat nosem, bohužel mi vysvětloval, že to je v pořádku, že takhle s tím musím žít do konce života a proplachovat nos konvičkou, abych mohl trochu dýchat, velké zklamání, odešel jsem domů skleslý !! Nerozumím tomu jsem laik jen pacient, myslel jsem, že P. Metzl má pravdu a po septoplastika operaci nic jiného nejde, žil jsem takhle ještě cca 6 měsíců pak přišla naděje ORL ordinace Lysá nad Labem, když mě viděla paní doktorka, okamžitě mě poslala na CT vyšetření a do Thomayerovy nemocnice k odborníkům a tam mi pomohli. V květnu 2022 jsem po další operaci FESS odstranění problémů s dýcháním v dutinách a dnes jako už zdraví člověk, bohužel, kéž by P. Doktor Metzl byl příště více aktivní a empatický a řekl, my tady v MB víc dělat nemůžeme musíte do Prahy na odborné vyšetření !!! Moc bych byl mu vděčný kéž jednou se to změní u něj Jinak mu děkuji za operaci septoplastika to bylo v pořádku, ale dál asi nemá zkušenosti ?

Umístění: Oblastní nemocnice Mladá Boleslav,a.s. Jiný

Vyšetření u pana doktora Metzla hodnotím velice pozitivně.
Bylo to mé druhé vyšetření se stejným dýchacím problémem, kdy vyšetření i popsání problému za mě bylo srozumitelné. Podle vyšetření to navíc vypadá, že by byla vhodná i méně invazivní cesta, než byla původně navržena.

Kromě problému mi byla popsána i současná Covidová situace ohledně zákroků a zbyl i prostor pro odlehčenější diskusi. Návštěva pro mě tedy byla nejen přínosná, ale i zábavná.

Malou výtku mám jen k tomu, že na pozvánce jsem měl napsáno 2. patro, ale v "řeči" nemocnice to bylo 3. NP v rámci ORL ambulance.

Umístění: jiné místo Bolest ucha

Působí neprofesionálně. Nejdříve pocit, že jste přišla nevhod a pak laxní vyšetření. Měla jsem pocit, že jsem přišla spíše do hospody než k lékaři. Zdravotní problém jsem nakonec musela řešit přes lékárnu.

Umístění: jiné místo

Ambulance ORL modrá hvězda, Mladá Boleslav
K panu Dr nikdy více!!!
Přišla jsem se zalehlým, pichlavým uchem. Lékař provedl jeden výplach, cerumen se uvolnil na půl. Druhou půlku začal odstraňovat pomocí nástrojů. Při výkonu jsem 2x upozornila na urputnou bolest, která mi projela uchem, ničeho nedbal, pokračoval ve výkonu, až jsem řekla prosím dost, to se už bolestí nedá. Ucho stále zalehlé a velké hučení. Odešla jsem se zprávou, eroze pokožky ve fundu, KO dle potřeby.
Druhý den mi lékařka diagnostikovala perforaci bubínku, nasadila antibiotika.
Moje recenze na pana Dr- nepoznal, že došlo k perforaci bubínku, nelidský, drastický, mlčenlivý přístup.

Doposud jsem s ním neměl žádné rozbroje. K léčení přistupuje s rozumem a zbytečně mě nežene například do antibiotik. Mohu jen doporučit.
Poslal jsem za ním i pár kamarádů, chrápání, problém v letadle (dutiny), vyřešeno ku spokojenosti zákazníků :-)