MUDr. Jan Maťko

Horní Suchá 1 adresa

Medicinpraktik s.r.o., PL pro dospělé
Kaštanová 2/283, Horní Suchá

Umístění: Medicinpraktik s.r.o., PL pro dospělé Jiný

Vynikajúci doktor, vždy dokáže pomôcť.
Perfektný prístup k ľuďom.
Taktiež profesionálny prístup sestričky k pacientom.

Umístění: Medicinpraktik s.r.o., PL pro dospělé Jiný

Výborný praktický lékař. Vždy pomůže. Na nic si nehraje...
Znám ho již dlouhá léta. Vřele doporučuji.

Souhlasím se všemi, že je pan doktor opravdu skvělý. Jen názor pana Slepého je jaksi z ruky tento pan doktor je praktický lékař a né zubař. Vole když někoho kritizuješ tak si pořádně přečti jeho iniciály. Maťko skvělý.

lidsky pristup a snaha pomoci pacientum na prvnim miste proste pan doktor

Jsme pacienti pana doktora skoro celá rodina. Jsme s panem doktorem velmi spokojeni, je příjemný, sympatický, po odborné stránce mu nelze nic vytknout.Vždy pomůže, poradí, je velice ochotný. Je to pan doktor, který splňuje představu rodinného lékaře. V ordinaci je vždy příjemná atmosféra i díky zdravotní sestře. Mohu pana doktora jen a jen doporučit, nikdy bych neměnila.

Skvělý! Přesně tak si představuji že by měl vypadat lékař.

Jsem velice spokojený s přístupem pana doktora k pacientovi. Snaží se vždy pomoci. Je vstřícný, komunikativní, lidský přístup.

Jsem pacientkou pana doktora stejně jako můj manžel. Oba jsme s panem doktorem velmi spokojeni, je příjemný, empatický a po odborné stránce mu nelze nic vytknout.Je to pan doktor, který splňuje představu rodinného lékaře. V jeho zařízení vládne příjemná atmosféra i díky zdravotní sestře.Proto vřele doporučeji a nikdy bych neměnila

Velmi dobrý odborník, empatický člověk se zájmem o pacienta. Příjemná prostředíp, není třeba dlouze čekat. Doporučuji.

Velmi příjemný,komunikativní lékař, kterému se můžu svěřit s jakýmkoliv problémem a on se snaží pomoci. Příjemná sestřička, hezké prostředí, minimální čekání.