Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Otakara Kubína 45, Boskovice
Ordinace PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient

Pana primáře nemůžu vynachválit, úžasný lékař - porodník i člověk. Nebýt jeho osoby zřejmě bychom našeho prcka v pořádku neměli, hodně toho pro nás udělal a já jsem mu velice vděčná. Patří mu veliké DIKY!


H
Ověřeny pacient

Pan doktor Machač je opravdová kapacita s naprosto úžasným lidským přístupem. Je skvělý porodník, gynekolog i operatér. V rodině s ním máme velice dobrou zkušenost. Jeho úžasný přístup člověk ocenil hlavně tehdy, kdy už bohužel pan doktor nemohl pomoci...


Ověřeny pacient

Věra výborný lékař a opravdu skvělý člověk.5.12.2014jsem byla na operaci a takový pěkný přístup.....dávám jedničku s hvězdičkou


N
Ověřeny pacient

Hodnotím velmi pozitivně pana primáře. Pod jeho vedením jsem porodila synka císařským řezem, který bylo nutné akutně provést. Choval se ke mě laskavě a velice ráda na setkání s ním vzpomínám. Při následné vizitě na oddělení šestinedělí byl velmi milý, pohladil mě po vlasech a promluvil se mnou pár vlídných slov. Ráda bych jej měla jako svého gynekologa.


T
Ověřeny pacient

Myslí si že je Bůh a chová se nadřazeně. Když mi bylo 18 let a potřebovala jsem předepsat Postinor, tak jsem od něj dostala takové kázání jako by mi bylo 5 let, jako by nestačilo, že jsem z této situace sama byla celkem dost zoufalá.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřeny pacient

Chtěla bych velmi poděkovat, panu primáři za jeho příjemný lidský přístup.Rychlé řešení mého zdravotního problému a odstranění mých potížích.
Při hospitalizaci na gynekologickém oddělení, jsem byla velmi spokojená, nejen s lékaři pod vedením pana primáře Machače, ale i se všemi sestřičkami.Byly milé a ochotné!!!Všem vřele doporučuji!!!
Ověřeny pacient

Skvělý operatér a člověk s neuvěřitelně lidským přístupem.......děkuji mu za to, že mi pomohl.....


P
Ověřeny pacient

Vše o panu primáři jsem napsala níže - nyní jen opravuji hodnocení. Původní "velmi slabý" bylo uvedeno omylem.


P
Ověřeny pacient

Nepřekonatelný operatér, výborný lékař s lidským přístupem, nemá obvyklé primářské manýry, pacientky i personál ho ctí, jeho autorita je přirozená. Po fatálním omylu mého předchozího gynekologa mi zachránil život, poté mou kamarádku, která v péči jiného lékaře několikrát potratila, dovedl až k úspěšnému porodu. Rodila u něj i moje neteř z Prahy a dle jejího názoru se odbornost boskovické gynekologie a hlavně primáře Machače, péče a celkový přístup k pacientkám s vyhlášenou porodnicí v Podolí vůbec nedá srovnat - samozřejmě, že ve prospěch Boskovic. Hospitalizace na boskovické gyndě neznamená žádné trauma. Oddělení je skvěle vedené, všichni ohleduplní a velmi milí a primář Machač skutečný zachránce životů.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Pan primář je člověk na svém místě, výborný operatér s lidským přístupem. Hluboký obdiv patří také ostatním lékařům, všem sestřičkám a pomocnému personálu, kteří se po celou dobu mé hospitalizace neúnavně starali o moji spokojenost. Určitě všem doporučuji gynekologické oddělení v této nemocnici.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti