Ordinace PL pro dospělé
Otakara Kubína 45, Boskovice

Pan primář je skutečně kapacita. Velice empatický lékař a výborný diagnostik. Vděčíme mu za zachování těhotenství v raném stádiu, kdy jsem v 1.trimestru měla zdravotní problémy. I díky panu doktorovi teď máme čtyřletého syna. Děkuji

Pana primáře nemůžu vynachválit, úžasný lékař - porodník i člověk. Nebýt jeho osoby zřejmě bychom našeho prcka v pořádku neměli, hodně toho pro nás udělal a já jsem mu velice vděčná. Patří mu veliké DIKY!

Pan doktor Machač je opravdová kapacita s naprosto úžasným lidským přístupem. Je skvělý porodník, gynekolog i operatér. V rodině s ním máme velice dobrou zkušenost. Jeho úžasný přístup člověk ocenil hlavně tehdy, kdy už bohužel pan doktor nemohl pomoci...

Věra výborný lékař a opravdu skvělý člověk.5.12.2014jsem byla na operaci a takový pěkný přístup.....dávám jedničku s hvězdičkou

Hodnotím velmi pozitivně pana primáře. Pod jeho vedením jsem porodila synka císařským řezem, který bylo nutné akutně provést. Choval se ke mě laskavě a velice ráda na setkání s ním vzpomínám. Při následné vizitě na oddělení šestinedělí byl velmi milý, pohladil mě po vlasech a promluvil se mnou pár vlídných slov. Ráda bych jej měla jako svého gynekologa.

Myslí si že je Bůh a chová se nadřazeně. Když mi bylo 18 let a potřebovala jsem předepsat Postinor, tak jsem od něj dostala takové kázání jako by mi bylo 5 let, jako by nestačilo, že jsem z této situace sama byla celkem dost zoufalá.

Chtěla bych velmi poděkovat, panu primáři za jeho příjemný lidský přístup.Rychlé řešení mého zdravotního problému a odstranění mých potížích.
Při hospitalizaci na gynekologickém oddělení, jsem byla velmi spokojená, nejen s lékaři pod vedením pana primáře Machače, ale i se všemi sestřičkami.Byly milé a ochotné!!!Všem vřele doporučuji!!!

Skvělý operatér a člověk s neuvěřitelně lidským přístupem.......děkuji mu za to, že mi pomohl.....

Vše o panu primáři jsem napsala níže - nyní jen opravuji hodnocení. Původní "velmi slabý" bylo uvedeno omylem.

Nepřekonatelný operatér, výborný lékař s lidským přístupem, nemá obvyklé primářské manýry, pacientky i personál ho ctí, jeho autorita je přirozená. Po fatálním omylu mého předchozího gynekologa mi zachránil život, poté mou kamarádku, která v péči jiného lékaře několikrát potratila, dovedl až k úspěšnému porodu. Rodila u něj i moje neteř z Prahy a dle jejího názoru se odbornost boskovické gynekologie a hlavně primáře Machače, péče a celkový přístup k pacientkám s vyhlášenou porodnicí v Podolí vůbec nedá srovnat - samozřejmě, že ve prospěch Boskovic. Hospitalizace na boskovické gyndě neznamená žádné trauma. Oddělení je skvěle vedené, všichni ohleduplní a velmi milí a primář Machač skutečný zachránce životů.