Odborný lékař alergologie
Kpt. Vajdy 2 Areál hotelu Vista, Ostrava

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Odborný lékař alergologie Jiný

Jeden z nejlepších lékařů jakého jsem měla možnost poznat! jako jediný přišel na podstatu mých obtíží! Profesionál každým coulem a také nesmírně laskavý člověk! Bohužel, kvůli financím jsem byla nucena přestat ordinaci navštěvovat... Pana doktora všem doporučuji :)

Umístění: Odborný lékař alergologie

Velice si vážím pana doktora Lichnovského.On jediný mi našel příčinu vážných zdravotních potíží a vyléčil. Také moji rodinu a mé přátele jsem poslala za panem doktorem a všem pomohl.Je to odborník svého oboru a velice hodný člověk. Přeji mu hodně zdraví, aby mohl dále pomáhat dalším lidem.Takových lékařů je velice málo. Hana Kretová

Vřele doporučuji ostatním tohoto výborného doktora! Ano, za vyšetření se zaplatí 1.000,- ale berte v potaz, že nespolupracuje s žádnou pojišťovnou! Navíc zdraví je mi přednější než peníze :-) Stacilo mi 2x sezení u pana doktora a mé zdravotní problémy, které se táhly nekolik let jsou fuč. Rodinné příslušníky jsem taky vyhnala k panu Lichnovskému :-)

Má osobní zkušenost s tímto lékařem je bohužel velice špatná. Kolegyně z práce u něj byla před několika lety také (s úplně odlišným zdravotním problémem, než já) a napsal jí naprosto stejnou diagnózu, jako napsal do lékařské zprávy mně (stejná slova, ve stejném sledu...). Chodila k němu půl roku a bez výsledku. MUDr. Lichnovský používá biorezonanční přístroj, přičemž za jedno sezení zaplatíte minimálně 1 000 Kč, takže si lze spočítat, na kolik "léčba" přijde celkově při návštěvách cca 2-3krát za měsíc, a to s nejistým či nulovým výsledkem. K tomu si dále připočtěte částku za předražené doplňky stravy (které přístroj "vyhodnotí jako doporučené" a které samozřejmě pak doktor prodává) a máte z toho pěkný byznys s lidským zdravím. Nechutné.

Pan doktor Lichnovský je vynikající lékař a velmi příjemný člověk. Je vidět, že ho jeho práce baví. Velmi mi pomohl. A to i při řešení problémů, se kterými si klasická medicína nebyla schopna poradit. Jednoznačně doporučuji. Petra Antlová

Nahle jsem onemocnela, pul roku jsem byla na nemocenske, zadny lekar mi nebyl schopen pomoci, natoz diagnostikovat pricinu mych potizi, jediny, kdo mi opravdu pomohl a pomaha je vyborny pan doktor Lichnovsky. Nebyt jeho, chodim dodnes po doktorech a nesmyslnych vysetrenich. Doporucuji!!! Je nelepsi!

jsem v jeho péči téměř dvacet let a nemám důvod nic měnit. nikdy jsem neměla pocit, že je na mé vyšetření vyhrazen předem daný čas, mohli jsme otevřeně probrat jakýkoliv zdravotní problém i možnosti léčby, vždy vše dopodrobna vysvětlí a i já jako laik nemám problém mít jasno o svém zdravotním stavu a prognoze do budoucna. jeho sestřička je s ním po celou dobu, po kterou jsem v lékařově péči a myslím, že tvoří dokonalý pracovní pár. vždy se na návštěvu těším, i když už nyní chodím jen sporadicky, zdravotní problémy ustupují. mimochodem - v jeho péči jsou i mí rodinní příslušníci.

Náhodou jsem narazila na hodnocení lékařů a ráda přidám svůj názor na MUDr. Lichnovského. Tedy abych nic nezakřikla: již více než 5,5let využívám podpůrné imunologické péče pana doktora- a to mi na počátku onko léčby byla dána malá naděje na přežití. Jsem ráda, že se mohu přidat k pozitivním hodnocením. Pan doktor je nejen kapacita ve svém oboru, ale pohodový a hodný člověk- někdy až moc, proto někteří lidé mají pocit, že není dostatečně fundovaný. Ale to je opravdu jejich problém. Platí pravidlo, že odborník - tedy třeba i lékař-, který se tváří důležitě, nabubřele a nadřazeně, skrývá neznalosti anebo nějaký jiný problém. A takovým se snažím vyhýbat, ač je to složité, poněvadž je jich na trhu práce dost.

Vynikající odborník souhlasím. Bohužel jeho přístup k pacientů velmi zaostává za průměrem.

Skvělý lékař. Vynikající odborník, stará se o pacienta a udělá pro něj první poslední. vřele doporučuji. Sestřička je také moc příjemná. Jsem s ním maximálně spokojen.